МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Відбудеться засідання Колегії освітянського Спорткомітету

Відбудеться засідання Колегії освітянського Спорткомітету
Шостого липня-2018 у Сєверодонецьку Луганської області відбудеться виїзне засідання колегії Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
Члени Колегії розглянуть кілька питань щодо подальшої розбудови учнівського і студентського спорту України, про підготовку та участь вітчизняних шкільних і студентських команд для виступів на міжнародних змаганнях.
Зокрема, йтиметься про виконання Плану реалізації рішення Колегії освітянського Спорткомітету (від 21.12.2017), про співпрацю обласних відділень з місцевими департаментами освіти, міськими та обласними органами виконавчої влади, територіальними громадами.
На Колегії буде підбито підсумки виступів українських школярів на Всесвітній літній Гімназіаді-2018 в Марокко та проведення Гімназіади України-2018.
У центрі уваги членів Колегії буде надзвичайно важлива проблема - стан фізичного виховання та шляхи модернізації у дошкільних закладах, школах, закладах професійної та вищої освіти.
На Колегії доповідатимуть голова освітянського Спорткомітету Вадим Стеценко, заступники голови Комітету Сергій Єщенко та Олег Плигун.
У роботі Колегії візьмуть участь голови обласних відділень, представники місцевих органів виконавчої влади, освіти, відоомі спортсмени, працівники центрального апарату Комітету.
Бажаємо учасникам засідання Колегії освітянського Спорткомітету плідної роботи!
Разом пишемо історію освітянського спорту!
вгору