МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Луганщина: Олімпійські пригоди в дитячому таборі «Мрія» Рекомендовані

Луганщина: Олімпійські пригоди в дитячому таборі «Мрія»
На  Кремінщині, в дитячому таборі «Мрія» відбувся районний спортивно-масовий захід «Олімпійське літо», присвячений до Всеукраїнського олімпійського дня.
         Керівництво та організацію проведення спортивного Заходу здійснювалисектор молоді та спорту Кремінської районної державної адміністрації, КУ «Кремінський районний центр «Спорт для всіх», за підтримки Луганського обласного відділення (філії) КФВС МОН України та обласного відділення Національного олімпійського Комітету України.
         На урочистому відкритті свята та підняття олімпійського прапора були присутні: Ірина Янович бронзова призерка олімпійських ігор в Сіднеї, Дмитро Шевцов директор КУ «Кремінського районного центру «Спорт для всіх», Сергій Шакун головний спеціаліст Луганського облвідділення (філії) КФВС МОН України, Аліна Жукова представник обласного відділення НОК України.
         У спортивному святі взяло участь понад 120 дітей. Програма змагань включала в себе спортивні ігри та конкурси в яких учасники показали свою вправність, фізичні здібності та бажання перемогти. Проведення свята дало змогу всім хто прийняв участь підняти настрій, отримати заряд бадьорості та позитиву.
         Учасники спортивного свята нагородженні дипломами, цінними призами з олімпійською символікою від Луганського відділення національного Олімпійського Комітету.
 
Луганське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

 

 

вгору