МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

На столичній Контрактовій площі вшанували героїв турніру "Шкіряний м"яч" - Кубок "Кока-Кола" Рекомендовані

На столичній Контрактовій площі вшанували героїв  турніру "Шкіряний м"яч" - Кубок "Кока-Кола"
Після напруженого фінального ігрового дня юні спортсмени пообідали, трохи відпочили, а потім перебралися з гостинного Вишневого до Києва на Контрактову площу, де вже кілька тисяч городян і гостей столиці були в очікуванні вшанувати юних голеадорів. Саме на цій історичній площі Подола й отримали свої заслужені нагороди учасники фінального турніру.
Футболістів і тренерів веселими піснями і запальними танцями зустріли учасники культурно-мистецького заходу. Що аж Григорій Сковорода готовий був вибігти на головну сцену Контрактової площі.

Різноманітну футбольну атрибутику, грамоти, дипломи, медалі, кубки, м"ячі, комплекти форми вручали перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко, перший віце-президент Асоціації аматорського футболу України Олександр Каденко, президент "Шкіряного м"яча" України, найкращий футболіст Радянського Союзу-1966, капітан київського "Динамо", заслужений майстер спорту СРСР Андрій Біба, начальник управління Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Віталій Масло.
А ще - Вадим Костюченко та Олександр Каденко передали щиросердні вітання від президента ФФУ Андрія Павелка та президента ААФУ Федора Шпига. Крім того, юних спортсменів чекав ще один сюрприз. Усі учасники фінального турніру побувають на одному з домашніх матчів збірної України. Ініціативу ФФУ та ААФУ підтримали гравці збірної України на чолі з головним тренером Андрієм Шевченком.
Отже, 13-річні учасники "Шкіряного м"яча" передали естафету 11-річним юним футбольним талантам, які з 6 по 8 червня розіграють чемпіонський титул у Славутичі (Хмельницька область). Ще одна подія відбудеться в Івано-Франківську, де з 13 по 15 червня на старт вийдуть 12-річні хлопці.
Разом пишемо історію "Шкіряного м"яча"!!!
вгору