МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

СТУДЕНТСЬКА "ЗЕЛЕНА МИЛЯ-2018" СТРІМКО ПРОНЕСЛАСЯ УКРАЇНОЮ Рекомендовані

СТУДЕНТСЬКА "ЗЕЛЕНА МИЛЯ-2018" СТРІМКО ПРОНЕСЛАСЯ УКРАЇНОЮ
Сьогодні, 1 чераня-2018, студентське населення нашої держави вийшло на першу Всеукраїнську "Зелену милю". Зокрема столична студентська молодь зібралася на Трухановому острові нашого сивочолого Дніпра. Невеличкий "п"ятачок" поблизу водойми ледве вмістив усіх бажаючих. А їх було небагато-немало - тільки студентів понад тисячу.
Хлопці і дівчата гучними оплексами зустріли президента НОК України Сергія Бубку, заступника Міністра освіти і науки України Романа Гребу, заступника Міністра молоді і спорту України Миколу Мовчана, президента Спортивної студентської спілки України Євгенія Імаса, голову освітянського Спорткомітету Вадима Стеценка, чемпіонів і призерів Олімпійських ігор, Всесвітніх Універсіад, депутатів, спортивних функціонерів, громадських діячів.
Після невеличкої розминки з відомими українськими атлетами учасники легкоатлетичного забігу вийшли на старт. За мить розпочалася боротьба за місце в лідируючій групі. Бігли всі! Звичайно, першими фінішували найпідготовленіші учасники - представники НУФВСУ. Та не пасли задніх і решта учасників. Серед цього величезного гурту не загубилися і швидко дісталися освітянські фізкультурно-спортивні очільники. Ось перетнув фінішну лінію Роман Греба. Хрохи втомлений, але посмішка така як і до старту.
Ось що сказав Роман Володимирович після фінішу: "Неймовірний драйв, шквал емоцій і почуттів! Уявіть, майже 30000 студентів і студенток із понад 300 закладів вищої освіти одночасно по всій Україні пробігли 1609 метрів. До них приєдналися відомі олімпійці, тренери, політики, депутати різних рівнів, громадські діячі та спортивні функціонери. Все це відбувалося в рамках першого Всеукраїнського студентського забігу «Зелена миля». Організаторами виступили Спортивна студентська спілка України, Міністерство освіти і науки України та Національний олімпійський комітет України, Фонд Волонтерів Тимофія Нагорного! Після столичного забігу на учасників чекав неймовірний розіграш пам‘ятних призів: боксерські рукавички, футбольні, гандбольні та волейбольні м’ячі, підписані провідними українськими спортсменами. Символічним є й те, що захід відбувся в Міжнародний День захисту дітей. Переконаний, що зі здоровою, спортивною, активною, щасливою, мотивованою молоддю - Україна переможе".
вгору