МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

УВАГА!!! ГОВОРИТЬ І ПОКАЗУЄ ВИШНЕВЕ!!! Рекомендовані

УВАГА!!! ГОВОРИТЬ І ПОКАЗУЄ ВИШНЕВЕ!!!
Лічені години залишилися до старту першого з чотирьох фінальних турнірів Всеукраїнських змагань "Шкіряний м"яч" - Кубок "КОКА-КОЛА". Комфортабельний стадіончик у Вишневому, що на межі з Києвом, уже готовий прийняти вісімку фіналістів (U-13). Це - команди ЗОШ-інтернат (Володимир-Волинський), ЗОШ села Слобода-Шаргородська, ЗОШ-301 (Київ), ЗОШ-20 (Харків), ЗОШ-11 (Бердянськ), ЗОШ-7 (Чорноморськ), ЗОШ-4 (Вишневе), ЗОШ-19 (Ужгород).
Нарада представників команд і жеребкування розпочнеться о 15.30. Команди змагатимуться у двох групах, переможці яких розіграють чемпіонський титул. Команди, які фінішували другими, змагатимуться за бронзові нагороди. Хто став третій у своїх групах, змагатитметься за 5-6 місця. І невдахи групового етапу позмагаються за 7-8 місця.
Сьогодні перший день турніру (16.00-17.00) розпочнеться змаганнями з елементів техніки гри у футбол (жонглювання м"ячем, удари на точність і дальність). 17.00. Перший тур. Грають команди групи "А". 17.50. Грають команди групи "Б".
Першого червня в обох групах пройдуть матчі другого і третього турів (9.30 - 12.00). Після групового етапу дізнаємося про головних претендентів на чемпіонство Всеукраїнського турніру "Шкіряний м"яч" - Кубок "КОКА-КОЛА".
Урочиста церемонія нагородження учасників фінального турніру відбудеться 2 червня (субота) на Контрактовій плащі нашої столиці. Початок - 18.00.
Підтримаємо нашу футбольну зміну! Це - майбутнє України!
І цього разу буде все чітко організовано - завдяки Асоціації аматорського футболу України на чолі з її президентом Федором Шпигом. 
Разом пишемо історію "Шкіряного м"яча"!!!

вгору