МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Визначилась вісімка фіналістів «Шкіряного м'яча – Кубку Coca-Cola» у віковій категорії U-13 Рекомендовані

Визначилась вісімка фіналістів «Шкіряного м'яча – Кубку Coca-Cola» у віковій категорії U-13
Містами-господарями Всеукраїнських зональних змагань були Івано-Франківськ, Рівне, Шаргород Вінницької області, Глухів, що на Сумщині, Бердянськ Запорізької області та Кременчук Полтавської області.
Отже, учасниками фінальних змагань стали:

ЗОШ № 19 м. Ужгород
ЗОШ № 11 м. Бердянськ Запорізької обл.
ЗОШ № 301 м. Київ
ЗОШ-інтернат м. Володимир-Волинський Волинської обл.
ЗОШ № 7 м. Чорноморськ Одеської обл.
ЗОШ № 20 м. Харків
ЗОШ с. Слобода-Шаргородська Вінницької обл.
ЗОШ № 4 м. Вишневе Київської обл.
Фінальний турнір «Шкіряного м’яча – Кубка Coca-Cola» у віковій категорії учасників U-13 триватиме з 31-го травня до 2 червня на міському стадіоні міста Вишневе Київської області.

«Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola» – всеукраїнський футбольний турнір серед шкільних команд, який проводиться Асоціацією аматорського футболу України спільно з Федерацією футболу України. Ці змагання організовуються у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України і входять до програм спортивно-масових заходів українських шкіл. Турнір є спадкоємцем всесоюзних змагань із футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч», які ведуть свою історію з 1965 року. Змагання на всеукраїнському рівні знову розпочалися у 1998 році. З того часу і до сьогодні турнір очолює ветеран київського «Динамо», кращий футболіст СРСР 1966 року, заслужений майстер спорту Андрій Біба.

Просування активного способу життя серед підлітків місцевих громад є головною метою турніру та важливою складовою соціальної відповідальності Компанії Кока-Кола в Україні, вагомим внеском у розвиток громад і організацію дозвілля юних українців. Тому з 2010 року світовий бренд Coca-Cola став Титульним спонсором «Шкіряного м’яча». Співпраця триває й нині. Це дало змогу значно підвищити загальний рівень змагань, привернути до них більший інтерес учасників та глядачів. Молодь отримує чудову нагоду для самореалізації та здійснення мрій.

вгору