МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

У ЛДУФК відбулася церемонія нагородження кращих спортсменів Львівщини у березні та квітні Рекомендовані

У ЛДУФК відбулася церемонія нагородження кращих спортсменів Львівщини у березні та квітні
В актовому залі Львівського державного університету фізичної культури відбулося нагородження кращих спортсменів Львівщини за підсумками березня та квітня 2018 року. Окрім спортсменів Соломії Братейко (настільний теніс) та Анастасії Возняк (художня гімнастика), пам’ятні нагороди отримали тренери спортсменок Віктор Дідух та Олена Єресько. Нагородження проводили голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський та ректор Львівського державного університету фізичної культури, професор Євген Приступа.

Почесне звання кращої спортсменки Львівщини у березні Соломія Братейко отримала завдяки перемозі у парному розряді з представницею Польщі на молодіжному чемпіонаті Європи-2018 з настільного тенісу, який проходив з 8-го до 11-го березня в Мінську (Білорусь). Відзнак на такому рівні українські майстри пінг-понгу не завойовували дуже давно.

Анастасія Возняк стала кращою спортсменкою Львівщини у квітні завдяки успішному виступу на міжнародних змаганнях серії Гран-Прі з художньої гімнастики у Франції, де національна збірна команда України, до складу якої вона входить, здобули три нагороди в групових вправах.

Окрім відзнак кращих спортсменів та їх тренерів у березні та квітні, відділення НОК України у Львівській області нагородило наших ветеранів спорту, плавців та дітей, які перемогли у конкурсі дитячого малюнку на тему «зимові Олімпійські ігри», а також вручили сертифікати волонтерів магістрам ЛДУФК.

Серед ветеранів спорту шквал оплесків зірвала «без п’яти» хвилин столітня (!) Броніслава Чечіна (20-го серпня їй виповниться 100 років). Пам’ятні подарунки також отримали й інші ветерани – Тамара Левчичова, Микола Нестеренко, Микола Воронін, Роман Мазяк та інші. Останній, до слова, кількома днями раніше святкував свій 75-річний ювілей. Без подарунка не залишилась також голова обласної асоціації ветеранів спорту пані Галина Коритник.

Особливо гучні овації також зірвав наш чемпіон світу з плавання Сергій Сіманков. У віковій категорії 85–89 років він посів три перших місця на дистанціях: 100 метрів, 50 метрів і 200 метрів батерфляєм та посів третє місце на дистанції 50 метрів вільним стилем. Саме за ці результати, а також за участь в міжнародних змаганнях упродовж 2017 року Сергій Сіманков був визнаним кращим спортсменом-ветераном 2017 року за версією НОК України.
https://www.ldufk.edu.ua/…/u-ldufk-vidbulasja-ceremonija-na…

вгору