МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

ВСЕСВІТНЯ ЛІТНЯ ГІМНАЗІАДА-2018: 112 МЕДАЛЕЙ УКРАЇНСЬКИХ ШКОЛЯРІВ Рекомендовані

ВСЕСВІТНЯ ЛІТНЯ ГІМНАЗІАДА-2018: 112 МЕДАЛЕЙ УКРАЇНСЬКИХ ШКОЛЯРІВ
ВІДЛУННЯ ВСЕСВІТНЬОЇ ЛІТНЬОЇ ГІМНАЗІАДИ-2018. Марракеш, Касабланка (Королівство Марокко). 2-9 травня.

За збірну України виступали 122 школярі віком від 14 до 17 років з 22 областей та міста Києва. На жаль, не пробилися до головної шкільної команди країни представники Чернігівщини і Полтавщини. Усього було понад три тисячі спортсменів з майже 60 країн світу. Наші школярі змагалися в 17 видах спорту. Без медалей залишилися представники тенісу і петанку.

ВОНИ КУВАЛИ ПЕРЕМОГУ ДЛЯ УКРАЇНИ
Бокс
ЗОЛОТО
1. Литвинов Роман (Донецька область, бокс, вага до 46 кг)
2. Бойко Віктор (Хмельницька область, бокс вага до 50 кг)
3. Захареєв Юрій (Одеська область, бокс, вага до 66 кг)
4. Ваків Юрій (Івано-Франківська область, бокс, вага до 75 кг)
5. Фабуляк Вікторія (Івано-Франківська область, бокс, вага до 48 кг)
6. Лакійчук Христина (Київ, бокс, вага до 52 кг)
7. Гончаренко Юлія (Івано-Франківська область, бокс, вага до 57 кг)
8. Любух Марія (Волинська область, бокс, вага до 60 кг)
СРІБЛО
1. Масленников Геннадій (Вінницька область, бокс, вага до 52 кг)
2. Гаврилюк Максим (Одеська область, бокс, вага до 60 кг)
3. Кофман Максим (Черкаська область, бокс, вага до 70 кг)
4. Лубоцька Дарина (Вінницька область, бокс, вага до 70 кг)
5. Лусте Марія (Хмельницька область, бокс, вага до 66 кг)
БРОНЗА
1. Боярин Ірина (Волинська область, бокс, вага до 63 кг)
2. Салабай Денис (Хмельницька область, бокс, вага до 80 кг
3. Дзюбейло Максим (Черкаська область, бокс, вага до 63 кг)
4. Попелич Юрій (Закарпатська область, бокс, вага до 57 кг)
5. Вінтоняк Ілля (Івано-Франківська область, бокс, вага до 54 кг)
6. Штурипіта Віталій (Львівська область, бокс, вага до 48 кг)
7. Кочарян Ашот (Івано-Франківська область, бокс, вага понад 80 кг)
Стрільба з лука
ЗОЛОТО
1. Шубкіна Ольга (Чернівцька область, стрільба з лука, інтеркоманда у парі з представником ОАЕ)
СРІБЛО
1. Шубкіна Ольга (Чернівецька область, стрільба з лука, мікс)
2. Чернявський Микола (Львівська область, стрільба з лука, командна першість)
3. Овчинников Артем (Сумська область, стрільба з лука)
а/ командна першість - 2 місце
б/ мікс
4. Панциру Олександр (Львівська область, командна першість)
БРОНЗА
1. Аріфова Людмила (Чернівецька область, стрільба з лука, командна першість)
2. Шубкіна Ольга (Чернівецька область, стрільба з лука)

а/ командна першість
б/ індивідуальна першість 
3. Наумова Жанна (Львівська область, стрільба з лука, командна першість)
4. Овчинников Артем (Сумська область, стрільба з лука, індивідуальна першість)
Фехтування
ЗОЛОТО
1. Ткач Данило (Миколаївська область, фехтування, рапіра)
2. Буденко Катерина (Київ, фехтування, рапіра)
3. Чорній Катерина (Київ, фехтування, шпага)
СРІБЛО
1. Гасанов Руслан (Харківська область, фехтування, шпага),
2. Полозюк Аліна (Миколаївська область, фехтування, рапіра)
3. Булава Семен (Київ, фехтування, рапіра)

БРОНЗА
1. Зеленцова Анастасія (Харківська область, фехтування, шпага)
2. Гонцова Дарина (Харківська область, фехтування, шабля)

Тхеквондо
ЗОЛОТО
1. Безпалова Дарина (Київська область, тхеквондо, вага до 46 кг)
2. Єрко Владислав (Київ, тхеквондо, вага до 73 кг)
СРІБЛО
1. Коптєва Єлизавета (Миколаївська область, тхеквондо, вагаа до 68 кг)
2. Дзюба Олександр (Харківська область, ьхеквондо, вага до 63 кг)
3. Гайдар Артем (Харківська область, тхеквондо, вага до 59 кг)
4. Дзандзава Дмитро (Запорізька область, тхеквондо, вага до 55 кг)
5. Маматов Олег (Хмельницька область, тхеквондо, вага 51 кг)
6. Функендорф Владислав (Харківська область, тхеквондо, вага до 48 кг)
7. Іващенко Денис (Харківська область, тхеквондо, до 45 кг)
БРОНЗА
1. Собко Вікторія (Київ,тхеквондо, вага до 49 кг)
2. Горовецький Олексій (Київ, тхеквондо, вага до 68 кг)
3. Кобзан (Кирило (Київ, тхеквондо, вага до 78 кг)
4. Герасименко Аліса (Хмельницька область, вага до 42 кг)
5 Хобтар Софія (Хмельницька область, вага до 52 кг)
6. Онищенко Аліна (Харківська область, тхеквондо, вага до 55 кг)
7. Ковальчук Анна (Хмельницька область, тхеквондо, вага понад 68 кг)

Легка атлетика
ЗОЛОТО
1. Дишлюк Наталія (Київська область, легка атлетика, 400 метрів)
2. Горєлова Марія (Херсонська область, легка атлетика, стрибки у довжину)
3. Федоров Данило (Херсонська молодь, легка атлетика, молот)
СРІБЛО
1. Лебідь Катерина (Дніпропетровська область, легка атлетика, диск)
2. Панаріна Ірина (Харківська область, легка атлетика, естафета 4х100 м)
3. Жульжик Світлана (Рівненська область, легка атлетика):
а/ 800 метрів - 2 місце
б/ естафета 4х100 м - 2 місце
4. Дишлюк Наталія (Київська область, легка атлетика, естафета - 4х 100 метрів)
5. Подгородецька Єва (Харківська область, естафета - 4х100 метрів)
БРОНЗА
1. Подгородецька Єва (Харківська область, легка атлетика, 100 метрів)
2. Лочман Анісія (Київ, стрибки у висоту)
Плавання
СРІБЛО
1. Кесіль (Дніпропетровська область, плавання)
а/ 200 метрів батерфляєм - 2 місце
б/ комбінова естафета - 2 місце
2. Голубничий Максим (Харківська область, плавання)
а/ 200 метрів брасом - 2 місце
б/ 100 метрів брасом - 2 місце
в/ комбінова естафета - 2 місце
3. Фень Герман (Харківська область, плавання, комбінована естафета)
4. Нестеркін Валентин (Харківська область, плавання, комбінована естафета)
БРОНЗА
4. Нестеркін Валентин (Харківська область, плавання, естафета)
БРОНЗА
1. Нестеркін Валентин (Харківська область, плавання, 50 метрів вільним стилем)
2. Кесіль Денис (Дніпропетровська область, плавання, 50 метрів батерфляєм)
Спортивна гімнастика
ЗОЛОТО
1. Бачинська Анастасія (Тернопільська область, спортивна гімнастика):
а/ особиста абсолютна першість - 1 місце
б/ опорний стрибок - 1 місце
в/ колода - 1 місце
2. Куліній Катерина (Івано-Франківська область, спортивна гімнастика):
а/ бруси - 1 місце
3. Чепурний Назар (Черкаська область, спортивна гімнастика):
а/ поперечина - 1 місце
СРІБЛО

1. Чепурний Назар (Черкаська область, спортивна гімнастика):
а/ особиста першість - 2 місце
2. Мокляк Тетяна ( (Рівненська область, спортивна гімнастика):
а/ командна першість - 2 місце
б/ вільні вправи - 2 місце
3. Куліній Катерина (Івано-Франківська область, спортивна гімнастика):
а/ командна першість - 2 місце
4. Бачинська Анастасія (Тернопільська область, спортивна гімнастика):
а/ командна першість - 2 місце
БРОНЗА
1. Чеперний Назар (Черкаська область, спортивна гімнастика):
а/ кільця - 3 місце
2.Мокляк Тетяна ( (Рівненська область, спортивна гімнастика):
а/ абсолютна особиста першість - 3 місце
б/ бруси - 3 місце
Художня гімнастика
ЗОЛОТО
1. Погранична Христина (Львівська область, художня гімнастика)
а/ особиста абсолютна першість - 1 місце
б) стрічка - 1 місце
2. Онопрієнко Вікторія (Київ, художня гімнастика)
а/ булави - 1 місце
б/ обруч - 1 місце
в/ м"яч - 1 місце
СРІБЛО
1. Погранична Христина (Львівська область, художня гімнастика):
а/ булави - 2 місце
б/ обруч - 2 місце
в/ м"яч - 2 місце
2. Онопрієнко Вікторія (Київ, художня гімнастика):
а/ особиста абсолютна першість - 2 місце
б/ стрічка - 2 місце
3. Галасюка Анна (Дніпропетровська область, художня гімнастика, групові вправи) - 2 місце
4. Яремчук Олександра (Дніпропетровська область, художня гімнастика, групові вправи) - 2 місце
5. Третяк Юлія (Дніпропетровська область, художня гімнастика, групові вправи) - 2 місце
6. Валентірова Анастасія (Дніпропетровська область, художня гімнастика, групові вправи) - 2 місце
7. Кузьмич Дана (Дніпропетровська область, художня гімнастика, групові вправи) - 2 місце

8. Мосолова Таїсія (Дніпропетровська область, художня гімнастика, групові вправи) - 2 місце

Вільна боротьба
ЗОЛОТО
1. Винник Марія (Чернівецька область, в/б, вага до 49 кг)
2. Заяц Тетяна (Рівненська область, в/б, вага до 57 кг)
3. Іщенко Олександра (Хмельницька область, в/б, вага до 65 кг)
4. Кирея Марія (Хмельницька область, в/б, вага до 69 кг)
5. Ткаченко Олександра (Одеська область, в/б, вага до 53 кг)
СРІБЛО
1.Томищ Марія (Закарпатська область, в/б, вага до 43 кг)
2. Білійчук Андрій (Чернівецька область, в/б, вага до 45 кг)
3. Сова Василь (Івано-Франківська область), в/б, вага до 92 кг)

Боротьба греко-римська
ЗОЛОТО
1. Самсонов Давид (Миколаївська область, б/г-р, вага до 92 кг)
2. Калашников Святослав (Луганська область, б/г-р, вага понад 100 кг)
СРІБЛО
1. Завретайло Геннадій (Донецька область, б/г-р, вага до 45 кг)
2. Шишко Владислав (Київська область, б/г-р, вага до 71 кг)
БРОНЗА
1. Гринчук Сергій (Миколаївська область, б/г-р, вага до 51 кг)
2. Куценко Максим (Дніпропетровська область, б/г-р, вага до 55 кг)
3. Букатий Єгор (Київ, б/г-р, вага до 60 кг)
4. Політаєв Микита (Луганська область, б/г-р, вага до 65 кг)
Велоспорт
ЗОЛОТО
1. Ященко Тетяна (Київ, велоспорт (шосе), дистанція - 60 км)
Дзюдо
ЗОЛОТО
1. Бубир Артем (Дніпропетровська область, дзюдо, вага до 60 кг)
СРІБЛО
1.Валєєв Тимур (Житомирська область, дзюдо, вага до 81 кг)
БРОНЗА
1. Прудіус Іван (Черкаська область, дзюдо, вага, до 60 кг)
2. Ковбасюк Сергій (Кіровоградська область, дзюдо, вага до 90 кг)
Карате 
ЗОЛОТО
1. Кміть Соломія (Львівська область, карате, розділ "куміте")
БРОНЗА
1. Середа Артем (Кіровоградська область, карате, розділ "куміте")
Спортивна аеробіка 
БРОНЗА
1. Курашвілі Анастасія (Сумська область, тріо)
2. Галайда Станіслав (Сумська область, тріо)
3. Незведська Євгеня (Житомирська область, тріо)
Шахи
ЗОЛОТО
1. Мартинкова Олена (Донецька область, шахи, дівчата)
2. Шевченко Кирило (Київ, шахи,чоловічий турнір)

А ось медальний залік по видах спорту:

Бокс - 20 (8-5-7)
Вільна боротьба - 8 (5-3-0)
Греко-римська боротьба - 8 (2-2-4)
Велоспорт (шосе) - 1 (1-0-0)
Спортивна гімнастика - 11 (5-3-3)
Художня гімнастика - 11 (5-6-0)
Дзюдо - 4 (1-1-2)
Карате - 2 (1-01)
Легка атлетика - 8 (3-3-2)
Плавання - 6 (0-4-2)
Спортивна аеробіка -1 (0-0-1)
Стрільба з лука - 1 (1-2-3)
Тхеквондо - 16 (2-7-7)
Фехтування -8 (3-3-2)
Шахи - 2 (2-0-0)
Пропонуємо невеличкий статистичний звіт - спортсмени з яких областей здобули найбільше медалей.
Лідирують школярі Харківської області - 17 (1-12-4)
Далі йдуть: м.Київ - 16 (9-3-4)
Дніпропетровська область - 12 (1-10-1)
Львівська - 10 (3-5-2)
Хмельницька - 9 (3-2-4)
Івано-Франківська - 8 (4-2-2)
Чернівецька - 6 (2-2-2)
Київська - 6 (2-2-2)
Миколаївська - 6 (2-2-2)
Черкаська - 6 (1-2-30
Рівненська - 5 (1-3-1)
Сумська - 5 (0-2-3)
Тернопільська - 4 (3-1-0)
Донецька - 3 (2-1-0)
Одеська - 3 (2-1-0)
Кіровоградська - 3 (0-0-3)
Луганська - 2 (1-0-1)
Херсонська - 2 (2-0-0)
Закарпатська - 2 (0-1-1)
Волинська -2 (1-0-1)
Вінницька - 2 (0-2-0)
Житомирська - 1 (0-1-0)
Запорізька - 1 (0-0-1)

Якщо ви знайдете не точності або помилки, то повідомте - виправимо.

вгору