МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Стартувала Всесвітня Гімназіада-2018 Рекомендовані

Стартувала Всесвітня Гімназіада-2018
З 4 по 8 травня живемо Всесвітньою літньою Гімназіадою-2018. У далекому мароккансьому місті Марракеш наші 122 дитини представляють Україну на цьому планетарному спортивному шкільному форумі. Підтримаємо їхні прагнення до медального Олімпу. Навіть головний спортивний школяр світу Лоран Петринка (Франція) порадів за нашу команду, яка є однією з найпотужніших на Гімназіаді. Нашкребли копійок, підготували команду, екіпірували і тепер наші школярі рівні серед рівних. Про дітей треба дбати завжди. Навіть, коли в країні йде війна з ненажерливим ворогом. Респект дорослим! Усім українцям! З такими людьми ми переможемо!!!
Сьогодні перший змагальний день Гімназіади-2018. На старт вийдуть представники боксу, боротьби греко-римської, гімнастики спортивної, карате, дзюдо, тенісу, фехтування, шахів, стрільби з лука та легкої атлетики. Перші медалі розіграють з фехтування (дівчата - рапіра й шабля, хлопці - шпага), боротьба греко-римська, легка атлетика (дівчата 800 м), дзюдо (хлопці 60 кг).
У тенісі маємо перші перемоги і втрати. Так, Гліб Бакланов у 1/32 з рахунком 6:1, 6:3 переміг французького спортсмена, а Данило Пустовойтенко програв англійцю - 4:6, 1:6 6:4. Тепер наші тенісисти зіграють у парній зустрічі.
Детальніше про перебіг подій на Гімназіаді в Марракеші на моїх сторінках "Новини фізкультури і спорту, "Спортивний школярик України" та "Олімпійські Новини".
Вболіваємо за наших!
Разом пишемо історію освітянського спорту!!!
вгору