МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

ВОНИ ЗАХИЩАТИМУТЬ СПОРТИВНУ ЧЕСТЬ УКРАЇНИ Рекомендовані

ВОНИ ЗАХИЩАТИМУТЬ СПОРТИВНУ ЧЕСТЬ УКРАЇНИ

Склад збірної команди України, яка змагатиметься
на Всесвітній літній Гімназіаді-2018
(м. Марракеш, Королівство Марокко, 2-9 травня)

 

Вид спорту Прізвище, ім'я Територія Спортсмен / тренер
1 бокс Літвінов Роман Донецька спортсмен
2 бокс Попелич Юрій Закарпатська спортсмен
3 бокс Дзюбейло Максим Черкаська спортсмен
4 бокс Захареєв Юрій Одеська спортсмен
5 бокс Ваків Юрій Івано-Франківська спортсмен
6 бокс Салабай Денис Хмельницька спортсмен
7 бокс Бойко Віктор Хмельницька спортсмен
8 бокс Масленніков Геннадій Вінницька спортсмен
9 бокс Вінтоняк Ілля Івано-Франківська спортсмен
10 бокс Гаврилюк Максим Одеська спортсмен
11 бокс Кофан Максим Черкаська спортсмен
12 бокс Кочарян Ашот Івано-Франківська спортсмен
13 бокс Штурипіта Віталій Львівська спортсмен
14 бокс Фабуляк Вікторія Івано-Франківська спортсмен
15 бокс Лакійчук Христина м. Київ спортсмен
16 бокс Гончаренко Юлія Івано-Франківська спортсмен
17 бокс Любух Марія Волинська спортсмен
18 бокс Боярин Ірина Волинська спортсмен
19 бокс Лусте Марія Хмельницька спортсмен
20 бокс Лубоцька Дарья Вінницька спортсмен
1 бокс Кудінов Олег м. Київ тренер
2 бокс Вакулюк Роман Вінницька тренер
3 бокс Карімов Батіралі Донецька тренер
4 бокс Галімурка Віталій Львівська тренер
5 бокс Масленніков Олександр Вінницька тренер
6 бокс Вінтоняк Тарас Івано-Франківська тренер
7 бокс Пашина Лариса Івано-Франківська тренер
8 бокс Цехмейстер Віктор м. Київ тренер
9 бокс Кондрат Василь Івано-Франківська тренер
10 бокс Варвинчук Сергій Хмельницька тренер

1 боротьба вільна Ткаченко Олександра Одеська спортсмен
2 боротьба вільна Томищ Марія Закарпатська спортсмен
3 боротьба вільна Кирея Марія Хмельницька спортсмен
4 боротьба вільна Заяц Тетяна Рівненська спортсмен
5 боротьба вільна Іщенко Олександра Хмельницька спортсмен
6 боротьба вільна Винник Марія Чернівецька спортсмен
7 боротьба вільна Білійчук Андрій Чернівецька спортсмен
8 боротьба вільна Сова Василь Івано-Франківська спортсмен
9 боротьба вільна Вовк Юрій Тернопільська спортсмен
1 боротьба вільна Веремійчук Володимир Херсонська тренер
2 боротьба вільна Король Петро Тернопільська тренер
3 боротьба вільна Басистий Сергій Хмельницька тренер

1 боротьба греко-римська Самсонов Давид Миколаївська спортсмен
2 боротьба греко-римська Куценко Максим Дніпропетровська спортсмен
3 боротьба греко-римська Завертайло Геннадій Донецька спортсмен
4 боротьба греко-римська Шишко Владислав Київська спортсмен
5 боротьба греко-римська Гринчук Сергій Миколаївська спортсмен
6 боротьба греко-римська Букатий Єгор м. Київ спортсмен
7 боротьба греко-римська Калашніков Святослав Луганська спортсмен
8 боротьба греко-римська Політаєв Микита Луганська спортсмен
1 боротьба греко-римська Шевчук Дмитро Рівненська тренер

1 велосипедний спорт Калюга Валерія м. Київ спортсмен
2 велосипедний спорт Ященко Тетяна м. Київ спортсмен
1 велосипедний спорт Федоров Володимир м. Київ тренер

1 гімнастика спортивна Бутрімас Стасіс м. Київ спортсмен
2 гімнастика спортивна Постой Володимир м. Київ спортсмен
3 гімнастика спортивна Попов Микола Кіровоградська спортсмен
4 гімнастика спортивна Чепурний Назар Черкаська спортсмен
5 гімнастика спортивна Мокляк Тетяна Рівненська спортсмен
6 гімнастика спортивна Куліній Катерина Івано-Франківська спортсмен
7 гімнастика спортивна Муржак Дар’я Запорізька спортсмен
8 гімнастика спортивна Бачинська Анастасія Тернопільська спортсмен
1 гімнастика спортивна Надюк Ірина Черкаська тренер
2 гімнастика спортивна Першина Оксана м. Київ тренер
1 гімнастика спортивна Молєв Євген Київська суддя


1 гімнастика художня Погранична Христина Львівська спортсмен
2 гімнастика художня Онопрієнко Вікторія м. Київ спортсмен
3 гімнастика художня Галасюк Анна Дніпропетровська спортсмен
4 гімнастика художня Яремчук Олександра Дніпропетровська спортсмен
5 гімнастика художня Третяк Юлія Дніпропетровська спортсмен
6 гімнастика художня Валентірова Анастасія Дніпропетровська спортсмен
7 гімнастика художня Кузьмич Дана Дніпропетровська спортсмен
8 гімнастика художня Мосолова Таісія Дніпропетровська спортсмен
1 гімнастика художня Руда Ірина Львівська тренер
2 гімнастика художня Якимець Альвіна Дніпропетровська тренер

1 дзюдо Бубир Артем Дніпропетровська спортсмен
2 дзюдо Валєєв Тимур Житомирська спортсмен
3 дзюдо Ковбасюк Сергій Кіровоградська спортсмен
4 дзюдо Снітко Владислава м. Київ спортсмен
5 дзюдо Прудіус Іван Черкаська спортсмен
1 дзюдо Дребот Сергій Івано-Франківська тренер
2 дзюдо Кохановський Родіон Дніпропетровська тренер
3 дзюдо Прудіус Олександр Черкаська тренер

1 карате Середа Артем Миколаївська спортсмен
2 карате Ілько Денис Чернівецька спортсмен
3 карате Кміть Соломія Львівська спортсмен
1 карате Корнійчук Петро Житомирська тренер

1 легка атлетика Подгородецька Єва Харківська спортсмен
2 легка атлетика Дишлюк Наталія Київська спортсмен
3 легка атлетика Жульжик Світлана Рівненська спортсмен
4 легка атлетика Панаріна Ірина Харківська спортсмен
5 легка атлетика Горєлова Марія Херсонська спортсмен
6 легка атлетика Лебідь Катерина Дніпропетровська спортсмен
7 легка атлетика Лукач Еріка Київська спортсмен
8 легка атлетика Федоров Данило Херсонська спортсмен
9 легка атлетика Лочман Анісія м. Київ спортсмен
1 легка атлетика Омельченко Марина Харківська тренер
2 легка атлетика Римко Валентина Київська тренер

1 петанк Захарченко Руслан м. Київ спортсмен
2 петанк Шпак Олексій м. Київ спортсмен
3 петанк Міхонічев Артем м. Київ спортсмен
1 петанк Леськів Василь м. Київ тренер

1 плавання Нестеркін Валентин Харківська спортсмен
2 плавання Кесіль Денис Дніпропетровська спортсмен
3 плавання Фень Герман Харківська спортсмен
4 плавання Голубничий Максим Харківська спортсмен
5 плавання Павленко Вікторія м. Київ спортсмен
6 плавання Тимошенко Євгенія м. Київ спортсмен
7 плавання Євмінова Тетяна Харківська спортсмен
8 плавання Савченко Ольга Київська спортсмен
1 плавання Марченко Леся Харківська тренер
2 плавання Карташов Костянтин Дніпропетровська тренер

1 спортивна аеробіка Курашвілі Анастасія Сумська спортсмен
2 спортивна аеробіка Галайда Станіслав Сумська спортсмен
3 спортивна аеробіка Незведська Євгенія Житомирська спортсмен
1 спортивна аеробіка Мохорт Лариса Житомирська тренер


1 стрільба із лука Овчинніков Артем Сумська спортсмен
2 стрільба із лука Панциру Олександр Львівська спортсмен
3 стрільба із лука Чернявський Микола Львівська спортсмен
4 стрільба із лука Шубкіна Ольга Чернівецька спортсмен
5 стрільба із лука Наумова Жанна Львівська спортсмен
6 стрільба із лука Аріфова Людмила Чернівецька спортсмен
1 стрільба із лука Солоненко Євгеній Сумська тренер
2 стрільба із лука Колядінцева Світлана Львівська тренер

1 теніс Бакланов Гліб м. Київ спортсмен
2 теніс Пустовойтенко Данило м. Київ спортсмен
1 теніс Бакланов Олексій м. Київ тренер
2 теніс Щербина Едуард м. Київ тренер

1 тхеквондо ВТФ Собко Вікторія м. Київ спортсмен
2 тхеквондо ВТФ Бесспалова Дарина Київська спортсмен
3 тхеквондо ВТФ Дзюба Олександр Харківська спортсмен
4 тхеквондо ВТФ Єрко Владислав м. Київ спортсмен
5 тхеквондо ВТФ Іващенко Денис Харківська спортсмен
6 тхеквондо ВТФ Маматов Олег Хмельницька спортсмен
7 тхеквондо ВТФ Дзандзава Дмитро Запорізька спортсмен
8 тхеквондо ВТФ Гайдар Артем Харківська спортсмен
9 тхеквондо ВТФ Функендорф Владислав Харківська спортсмен
10 тхеквондо ВТФ Горовецький Олексій м. Київ спортсмен
11 тхеквондо ВТФ Кобзан Кирило м. Київ спортсмен
12 тхеквондо ВТФ Хобтар Софія Хмельницька спортсмен
13 тхеквондо ВТФ Герасименко Аліса Хмельницька спортсмен
14 тхеквондо ВТФ Онищенко Аліна Харківська спортсмен
15 тхеквондо ВТФ Колотинська Катерина Миколаївська спортсмен
16 тхеквондо ВТФ Коптєва Єлизавета Миколаївська спортсмен
17 тхеквондо ВТФ Ковальчук Анна Хмельницька спортсмен
1 тхеквондо ВТФ Брунс Валерій м. Київ тренер
2 тхеквондо ВТФ Долгополов Андрій Харківська тренер
3 тхеквондо ВТФ Боклан Віктор м. Київ тренер
4 тхеквондо ВТФ Чайка Сергій Хмельницька тренер
5 тхеквондо ВТФ Караєв Дженіш Запорізька тренер
6 тхеквондо ВТФ Дзандзва Малхаз Запорізька тренер
7 тхеквондо ВТФ Хозяїнов Григорій Миколаївська тренер
8 тхеквондо ВТФ Процун Артем Київська тренер

1 фехтування Ткач Даніїл Миколаївська спортсмен
2 фехтування Буденко Катерина м. Київ спортсмен
3 фехтування Полозюк Аліна Миколаївська спортсмен
4 фехтування Шостак Дмитро м. Київ спортсмен
5 фехтування Гонцова Дар'я Харківська спортсмен
6 фехтування Гасанов Руслан Харківська спортсмен
7 фехтування Зеленцова Анастасія Харківська спортсмен
8 фехтування Чорній Катерина м. Київ спортсмен
9 фехтування Булава Семен м. Київ спортсмен
1 фехтування Павленко Лариса Миколаївська тренер
2 фехтування Гарін Олександр м. Київ тренер

1 шахи Мартинкова Олена Донецька спортсмен
2 шахи Шевченко Кірілл м. Київ спортсмен
1 шахи Мартинков Олександр Донецька тренер

вгору