МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Стартував чемпіонат України студентських команд з футзалу Рекомендовані

Стартував чемпіонат  України студентських команд з футзалу
23 квітня в місті Харкові у ФСК «Локомотив ім. Г. Кірпи» відбулось відкриття ХVІІ чемпіонату України з футзалу серед ЗВО сезону 2017-2018 рр. Організатори змагань: Асоціація футзалу України, Всеукраїнська футбольна асоціація студентів, Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України визначили четвірку кращих студентських команд України - «ІФКФВНУФВСУ» м. Івано-Франківськ, «ХНУ ім. Каразіна» м. Харків, НУ «Львівська політехніка» м. Львів, «СумДУ» м. Суми.
         ХVІІ чемпіонат України з футзалу серед студентів урочисто відкрила голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Олександрівна Світлична. «Харків - це студентське місто. Ми спортивні, молоді та надзвичайно наполегливі. Тому проведення «фіналу чотирьох», в якому зустрінуться найсильніші команди студентського футзалу - це для нас дуже почесна подія», - сказала Юлія Світлична.
         Президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів Іван Іванович Крулько подякував Харківську область за гостинність, а особисто Юлію Світличну - за підтримку розвитку футзалу, футболу і в цілому спорту в області.
         Керівник Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Харківській області, ректор Харківської державної академії фізичної культури Олександр Юрійович Ажиппо привітав студентську молодь, шанувальників та уболівальників спорту з цією визначною подією для студентського спорту Харківщини, а спортсменам побажав покращувати свою спортивну майстерність для зміцнення престижу студентського спорту України.
         У першому півфіналі зустрілись команди «ІФКФВНУФВСУ» м. Івано-Франківська та місцева команда «ХНУ ім. Каразіна». У досить драматичній гострій боротьбі (перший тайм 2:1 на користь команди м. Івано-Франківська) путівку до фіналу з рахунком 3:10 здобула команда «ХНУ ім. Каразіна» м. Харків.
         Змагання тривають. Фінали відбудуться 24 квітня.
Повідомляє з Харкова Віктор Павленко.

 

вгору