МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Луганщина: «OlympicLabWellbeing - вибирай спорт»!

Луганщина: «OlympicLabWellbeing - вибирай спорт»!
У спортивному комплексі обласного фізкультурно-оздоровчого центру «Олімп» (Краматорськ) відбувся обласний модуль «OlympicLabWellbeing - вибирай спорт!», який ініціював Національний олімпійський комітет України у рамках святкування Всесвітнього Дня спорту.
            Школярі ЗОШ № 2 м. Кремінна познайомились з триразовою олімпійською чемпіонкою Ольгою Бризгіною, яка розповіла про свій шлях у спорті, важливість і перевагу здорового способу життя, занять фізкультурою і спортом.
            Для учнів 7-х класів завідувачем сектору молоді та спорту Кремінської райдержадміністрації  Олександром Кузменком і заступником директора Луганської обласної дитячо-юнацької спортивної школи для інвалідів Наталією Шмиговою  проведена екскурсія спортивним комплексом та теоретичне заняття, на якому вони ознайомились з досягненнями провідних спортсменів і тренерів, олімпійців й паралімпійців Кремінщини та Луганщини.
            На практичному занятті учні відділення легкої атлетики Луганського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту під керівництвом тренера-викладача, майстра спорту України  Артема Лукашука разом зі школярами провели відкрите тренування з легкої атлетики.
 
            Луганське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.
 
вгору