МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Всесвітня літня Гімназіада: готовність №1 Рекомендовані

Всесвітня літня Гімназіада: готовність №1
Відбулося засідання Оргкомітету щодо організації, підготовки та участі збірної команди України у Всесвітній літній Гімназіаді, яка відбудеться в марокканському місті Марракеш з 2 по 9 травня.
   За словами заступника Міністра освіти і науки України Романа Греби, саме з учнівського спорту розпочинається шлях до національних збірних з різних видів спорту, успішні виступи в майбутньому на Універсіаді, а потім і на Олімпійських іграх під стягом України. Але що найважливіше - на юних чемпіонів будуть рівнятися однолітки. І їхній приклад - чудовий мотиватор для заняття спортом. З нетерпінням чекаю на початок змагань. Разом з учнями-спортсменами і Україна переможе!
   Було розглянуто низку організаційних питань щодо кількісного та якісного складу членів нашої шкільної спортивної делегації, акредитація усіх учасників нашої команди, проживання, харчування та безпека,  авіаперельоти.
   Члени Оргкомітету затвердили зразки спортивної форми для української шкільної команди.
   Нагадаємо, у Марракеші за нагороди в сімнадцяти видах спорту змагатиметься понад чотири тисячі  школярів з різних куточків світу. Серед них  ‑ понад сотня вітчизняних хлопців і дівчат.
вгору