МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Не пропустіть фінал Кубку Києва з футзалу серед студентських команд ВНЗ! Рекомендовані

Не пропустіть фінал Кубку Києва з футзалу серед студентських команд ВНЗ!
19 квітня 2018 року відбудеться фінальний матч розіграшу Кубку міста Києва з футзалу серед студентських команд Вищих навчальних закладів, в якому зустрінуться збірні команди«Політехнік» (НТУУ "КПІ ім. І. Сікорського") та НПУ ім. М. Драгоманова, який почнеться о 15:00 в Центрі фізичного виховання та спорту НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» за адресою вул. Верхньоключова 1/26. Матч пройде під егідою Футбольної асоціації студентів міста Києва.
Розпочнеться спортивне свято з нагородження переможців і призерівXVЧемпіонату та Першості м. Києва з футзалу серед студентських команд ВНЗ. На заході будуть присутні представники керівних складів університетів, органів місцевої влади, засобів масової інформації, партнерів організаторів змагань та підтримка команд на трибунах у вигляді близько однієї тисячі вболівальників.
Також слідкуйте затрансляцією фінального матчу та нагородженням у прямому ефірі на телеканалі X-Sport, яка почнеться о 15:00.
Запрошуємо всіх вболівальників на кульмінаційну подію всього футзального сезону під егідою ФАСК.
Офіційний партнер ФАСК: TM Parimatch  
Партнери ФАСК: АБ "Укргазбанк", "Українська страхова група", ТОВ "Перша приватна броварня", ТОВ "Міленіум спорт", Всеукраїнська футбольна асоціація студентів.
Генеральнийінформаційний партнер - ХSPORT.
Інформаційний партнер – SPORT.UA
 
вгору