МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Герої спортивного року-2017 Рекомендовані

Герої спортивного року-2017
У столичному Українському домі відбулася  ХІІ Всеукраїнська урочиста церемоня «Герої спортивного року». Визначено переможців у дев'ятии номінаціях. Нагороди отримали кращі спортсмени, тренери, команди, фахівці та ветерани спортивної галузі України.
Традиційний урочистий захід організували Національний олімпійський комітет та Міністерство молоді і спорту України. Трійки кращих в різних номінаціях шляхом таємного голосування назвали члени Української академії спорту - видатні атлети різних років.
Переможцями Всеукраїнської урочистої церемонії «Герої спортивного року-2017» стали: кращий спортсмен року: Олександр Хижняк - чемпіон світу, чемпіон Європи з боксу у ваговій категорії до 75 кг, кращий боксер чемпіонату світу та Європи, кращий боксер світу-2017; краща спортсменка року: Ольга Харлан - чемпіонка світу з фехтування на шаблях; кращий тренер року: Світлана Саідова - головний тренер збірної України із синхронного плавання; сенсація року: Юлія Левченко - срібна призерка чемпіонату світу з легкої атлетики, бронзова призерка чемпіонату Європи в закритих приміщеннях, бронзова призерка чемпіонату світу U20, чемпіонка Європи U23 (стрибки у висоту); краща команда року: - збірна України із синхронного плавання - Ганна Волошина, Анастасія Савчук, Олександра Кашуба, Валерія Апрєлєва, Єлизавета Яхно, Ксенія Сидоренко, Яна Нарєжна, Владислава Алексіїва та Марина Алексіїва, бронзові призери чемпіонату світу (6 медалей); сильні духом (паралімпійські види спорту): Людмила Ляшенко - чотириразова чемпіонка, срібна та бронзова призерка чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону, переможець та багаторазовий призер Кубків світу з біатлону серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату; разом з олімпійцями (неолімпійські види спорту): Лариса Соловйова - чемпіонка Х Всесвітніх ігор з пауерліфтингу, єдина в світі чотириразова чемпіонка Всесвітніх ігор (2005, 2009, 2013, 2017 рр.); олімпійська надія України: Дар'я Білодід - чемпіонка Європи з дзюдо у ваговій категорії до 48 кг; спортивна слава України: легенди світового баскетболу та легкої атлетики - Анатолій Поливода і Тетяна Пророченко.
На фото Миколи Моторного студентка Інституту журналістики КНУ імені Т.Г. Шевченка Дарина Білодід (переможниця в номінації "Олімпійська надія України") разом з мамою-тренером Світланою Кузнецовою.
вгору