МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Ігор Радівілов - втретє найкращий спортсмен місяця в Україні Рекомендовані

Ігор Радівілов - втретє  найкращий спортсмен місяця в Україні
Спортивного гімнаста Ігоря Радівілова визнано найкращим спортсменом березня в Україні. Його особистого наставника В’ячеслава Лаврухіна названо найкращим тренером першого місяця весни.
Підбиваючи підсумки спортивного березня Експертна комісія НОК відзначила чудові виступи українських спортсменів на міжнародних змаганнях з біатлону, дзюдо, карате, спортивної гімнастики, стрільби, фехтування.
Високого визнання НОК удостоєний бронзовий призер Олімпійських ігор Лондона-2012 Ігор Радівілов завдяки блискучому виступу на змаганнях Кубка світу в Досі (Катар), де він здобув дві медалі найвищого ґатунку. Українець святкував перемогу у вправах на кільцях та в опорному стрибку.
Крім того, за підсумками серії змагань Кубка світу зі спортивної гімнастики 2016-2018 років Ігор Радівілов здобув перемогу в загальному заліку у вправах на кільцях та в опорному стрибку.  
Нагадаємо, Ігор втретє здобуває звання найкращого спортсмена місяця в Україні. Раніше цю нагороду гімнаст отримував за жовтень та листопад 2017 року.
 
НОК України.
вгору