МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Спартаківські спортшколи стали заручниками львівських «реформаторів» Рекомендовані

Спартаківські спортшколи  стали заручниками львівських «реформаторів»

Спартаківські спортшколи  стали заручниками львівських «реформаторів»

Спартаківські дитячо-юнацькі спортивні школи Львівщини опинилися в небезпеці. Кому і чому заважають ці дитячі спортивні заклади, де упродовж багатьох років навчаються сотні хлопчиків і дівчаток, загартовуються (а це найголовніше для молодого покоління, якому належить не тільки розбудовувати свою державу, а й захищати її кордони), стають сильними, спритними і вправними спортсменами. А найкращі потім на міжнародній арені змагаються за медалі найвищого гатунку, прославляючи український спорт.

    Інакше думають так звані «державні спортивні мужі» міста Лева, які на словах так «трепетно, по-батьківськи» вболівають за долю кожної дитини свого краю, що готові віддати свою останню сорочку, а то й штани зняти, а насправді тільки одна голослівність і шукання вигоди … для себе. Так, з першого березня 2018 року Львівська міська рада вирішила припинити фінансування  ДЮСШ «Фаворит» і «Спартак», засновниками яких є спорттовариство «Спартак». У «Фавориті» культивують 6 видів єдиноборств, а в «Спартаку» - ігрові види (регбі, волейбол, гандбол, баскетбол, пляжний волейбол). А причина доволі банальна. Львівська спортивна влада прагне зібрати до купи ДЮСШ та інші спортивні навчальні заклади усіх спортивних товариств. Це нібито для того, щоб зекономити кошти. Правда, виникає питання – на кому зекономити? На дітях, маленьких українських громадянах, які торують шлях до свого спортивного Олімпу. Однак керівництво львівського «Спартака», яке упродовж багатьох років розвивало популярні серед місцевої шкільної молоді види спорту у спортшколах «Фаворит» і «Спартак», відмовляється передавати їх в комунальну власність.

   Засідає комісія культури, молодіжної політики і спорту Львівської міської ради і вирішує позбавити «Фаворит» і «Спартак» фінансової підтримки «у зв’язку з тим, що вони не виявили бажання перейти в комунальну власність міста». Голова цієї комісії Віталій Свіщов запевняє: «Діючі, ефективні тренери ДЮСШ будуть і надалі працювати з дітьми, але будуть переведені до інших структур …».

   І тут же начальник управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики ЛМР Антон Нікулін офіційно звертається до голови Львівської обласної ради О.Ганущина з пропозицією взяти на баланс управління фізичної культури і спорту Львівської обласної державної адміністрації ДЮСШ «Фаворит» та СДЮШОР ІВС «Спартак», оскільки у міському бюджеті м. Львова на галузь «Фізична культура і спорт» не передбачено коштів на фінансування вищезазначених шкіл.

    Кого ж тоді обманює «доблесна команда реформаторів» на чолі з Антоном Нікуліним – Львівські обласну раду чи спортивну громадськість! Від цієї «оптимізаційно-реформаційної» затії постраждають в першу чергу діти з тренерами і батьками, а загалом український спорт. Мабуть, краще було б позбутися таких горе-очільників львівського спорту і дати фаховій команді тренерів разом зі спортивною громадськістю спокійно працювати на благо вітчизняного спорту.

вгору