МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Гімназіада України: в Івано-Франківську стартували юні боксери Рекомендовані

Гімназіада України: в Івано-Франківську стартували юні боксери
Сьогодні в Івано-Франківську стартувала Всеукраїнська Гімназіада-2018 з боксу. За нагороди змагаються 186 юних боксерів з 23 команд.
Завершено організаційну підготовку до змагань, а це ‑ засідання мандатної комісії, реєстрація учасників, нарада   суддів і представників команд, зважування учасників, жеребкування.
28 лютого і 1 березня  відбуватимуться поєдинки за вихід до півфіналів. Другого березня  визначаться усі півфіналісти. Третього березня - день відпочинку.
Четвертого березня – день фіналів: 11.00 – фінальні поєдинки, з почерговим нагородженням переможців та призерів змагань у видах програми. 15.00-16.00 – нагородження команд, закриття змагань.
Нагадаємо, що вже відбулися змагання з дзюдо, спортивної аеробіки і тхеквондо. З 1 по 5 березня у Чернівцях стартує Гімназіада з художньої гімнастики. Всеукраїнська Гімназіада-2018 завершиться 19 квітня. За підсумками всеукраїнських стартів буде сформовано  національну шкільну команду, яка виступить на Всесвітній літній Гімназіаді, що відбудеться у Королівстві Марокко         (м. Марракеш) з 2 по 9 травня 2018 року.
Учнівська збірна команда України планує взяти участь у 18 видах спорту: бокс, боротьба вільна та греко-римська, велосипедний спорт (шосе), гімнастика спортивна, гімнастика художня, гольф, дзюдо, карате, легка атлетика, петанк, плавання, спортивна аеробіка, стрільба з лука, теніс, тхеквондо ВТФ, фехтування та шахи.
Микола Моторний, заслужений журналіст України.
 

 

вгору