Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Школярі та студенти Сумщини серед призерів чемпіонату світу з панкратіону Рекомендовані

Школярі та студенти  Сумщини серед призерів чемпіонату світу з панкратіону
18-21 жовтня в Баку (Азербайджан) відбувся чемпіонату світу з панкратіону.
У перший день змагань молодіжна збірна України завоювали 5 золотих, 8 срібних і 14 бронзових нагород. Не залишилися без медалей і панкратіасти Сумщини. Серед юніорів у своїх вагових категоріях «срібло» здобули Людмила Орел (53 кг), Владислава Цилуйко (+65 кг) та Богдан Дорда (62 кг), «бронзу» - Олександр Артюх (58 кг) і Олександр Костенко (66 кг). Серед кадетів у сумчан три бронзові нагороди: Ілля Боряк (58 кг), Максим Висоцький (63 кг) та Іван Будко (76 кг).
Спортсмени, які представляють Сумщину в складі молодіжної збірної України, продемонстрували високий рівень майстерності. У розділі ги «боротьба в кімоно» наші бійці виходили на килим в шести фіналах і в чотирьох з них святкували перемогу. Чемпіонами стали Олексій Новак, Владислав Кривошей, Ілля Боряк та Людмила Орел. Також свій внесок в скарбничку збірної зробили срібні призери Дмитро Коломієць і Владислава Цилуйко, а також Денис Теницький, Артем Чорний, Данило Штанько, Олександр Костенко та Іван Будко, які взяли «бронзу».
Сумське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.