МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Відбулося засідання обласного методичного об’єднання керівників фізичного виховання ВНЗ рівня коледжів Прикарпаття Рекомендовані

Відбулося засідання обласного методичного об’єднання керівників фізичного виховання ВНЗ рівня коледжів Прикарпаття
На базі Івано-Франківського базового медичного коледжу відбулося засідання обласного методичного об´єднання керівників та викладачів фізичного виховання вищих навчальних закладів рівня коледжів за участю начальника обласного відділення  Комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки України Михайла Стефанківа.
З вітальним словом до учасників методичного об'єднання звернувся директор коледжу Стасюк В.В.Викладач фізичного виховання Демків Я.М. презентував досвід роботи з організації та проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи у коледжі та акцентував на її важливості у вихованні студентської молоді.
Із завданням подальшого розвитку фізичного виховання та спорту в системі вищих навчальних закладів  в 2017-2018 навчальному році ознайомив Стефанків М.Ф.
З інформацією про обласний огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання та спорту серед ВНЗ рівня коледжів за 2016-2017 навчальний рік виступив головний спеціаліст обласного відділення Кравчук Д.Д.
Обговорено регламент студентської спартакіади  в 2017-2018 навчальному році.
Учасники методичного об’єднання ознайомилися з навчально-матеріальною базою коледжу та відвідали музей історії побутової та медичної техніки.
Івано-Франківське обласне відділення  Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору