МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

ФК «Оболонь-2» – чемпіон району з футболу

ФК «Оболонь-2» – чемпіон району з футболу
15 жовтня на футбольному полі Хустської ДЮСШ відбувся центральний матч за визначення чемпіона району 2017 року. Результат матчу між командами «Оболонь-2» та ФК «Чертеж» визначав чемпіона району 2017 року. У разі нічийного результату або програшу команди «Оболонь-2» чемпіоном ставала б команда ФК «Рокосово». Команді «Оболонь-2» потрібен був лише виграш над командою ФК «Чертеж». Тоді вони виходили вперед на одно очко від команди ФК «Рокосово».
Перший тайм між командами закінчився з нульовою нічиєю. Обидві команди мали шанс забити гол, але цього не сталося. За 10 хвилин до кінця матчу гравець команди «Оболонь-2» Ігор Соя красиво забиває гол у ворота команди «Чертеж». До кінця матчу рахунок не змінився. У результаті команда «Оболонь-2» стала чемпіоном району 2017 року. На другому місці команда ФК «Рокосово» – на одне очко менше. Бронзовими призерами стала команда СФК «Іза».
В останньому турі у Золотарьові відбувся матч між командами ФК «Старт» (с. Золотарьово) та ФК «Хустецька Долина» (с. Нижнє Селище). Результат матчу – 2:2. СФК «Іза» приймала команду ФК «Сокирниця» і програла з рахунком 2:3. Цей результат не впливав на турнірну таблицю команди СФК «Іза». ФК «Бороняво» виграло з рахунком 3:0 від команди ФК «Ільмова» (с. Кошелево). Місця у турнірній таблиці чемпіонату району виглядають так: ФК «Оболонь-2» – на першому місці, ФК «Рокосово» – друге місце, СФК «Іза» на третьому місці, ФК «Сокирниця» – на четвертому місці, ФК «Бороняво» – на п’ятому місці, ФК «Чертеж» – на шостому місці, ФК «Ільмова» – на сьомому місці, ФК «Старт» – на восьмому місці, ФК «Хустецька Долина» на дев’ятому місці і замикає турнірну таблицю ФК «Вишково».
Серед юнаків чемпіонами району стала команда ФК «Сокирниця». На другому місці велятинці. Бронзовими призерами стали юнаки з ФК «Хустецька Долина» с. Нижнє Селище. На четвертому місці ізяни. У цьому місяці має ще відбутися суперкубок Хустського району між командами ФК «Оболонь-2» та переможцями кубка району ФК «Чертеж».
Закарпатське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору