МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Гарна традиція маріупольців Рекомендовані

Гарна традиція маріупольців
Стало вже доброю традицією в Маріуполі напередодні Дня захисника Вітчизни, Дня Покрова Пресвятої Богородиці проводити урочисті святкові заходи з участю військових - захисників сектору «М». 12 – 13 жовтня у всіх загальноосвітніх навчальних закладах міста учні вітали військових, проводили різноманітні вікторини та змагання за їх участю. Основна мета - показати військовим, що в навчальних закладах хлопці  та дівчата - справжні козаки, які гідні бути захисниками України.
13 жовтня адміністрація Гімназії № 2 запросила школярів 10 – 11 класів ЗОШ № 23, 26, 29 взяти участь у змаганнях, присвячених Дню захисника Вітчизни. Почесні гості, морські піхотинці - військовослужбовці сектору «М, виконували функції журі. Свято розпочалося з внесення прапора, гімн України створив на спортивному майданчику неймовірну тишу.
Згідно з положенням учасники змагань повинні були командою станцювати гопак, а потім вже долати запропоновані естафети, до яких ввійшли не тільки спортивні, але й чисто козацькі розваги. Судді перевірили, як козаки та козачки вміють чистити картоплю та готувати таку козацьку страву як вареники. І незважаючи на те, що спортивне свято тривало дві години, учасники та вболівальники були у такому піднесені, що час минув непомітно.
Команди продемонстрували дуже гарні результати. Капітанам команд були вручені дипломи Донецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України за активну участь та гідний виступ під час конкурсів. Судді (військовослужбовці) побачили справжніх козачат, майбутніх захисників України та оголосили, що перемогла дружба.
Донецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору