Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Закарпатські силовики змагалися на спартакіаді в Ужгороді

Закарпатські силовики змагалися на спартакіаді в Ужгороді
Закарпатська організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» щороку організовує та проводить комплексні спортивні змагання з професійно-прикладних, олімпійських та неолімпійських видів спорту.
До участі в цих змаганнях серед інших запрошуються і рятувальники. Наявність гарної фізичної підготовки для співробітника ДСНС така ж необхідна умова, як і володіння спеціальними професійними знаннями та теоретичними навичками.
11 жовтня, на стадіоні «Авангард», що в обласному центрі, відбулася «Спартакіада-2017» серед працівників правоохоронних органів. Змагалося 7 команд. Представники У ДСНС, ГУ НП, У СБУ, Мукачівського прикордонного загону, Управління Держспецзв’язку, Закарпатської митниці, Управління патрульної поліції у м Ужгород та Мукачево випробовували себе у турнірах з міні-футболу та волейболу; показували свої швидкісно-силові якості та витривалість в естафеті 4х100 метрів, стріляючи з гвинтівки та перетягуванні канату.
Першою стартувала легкоатлетична естафета 4х100 м, де від кожної команди брали участь по три чоловіка та одна жінка. У цьому виді змагань перше місце поділили закарпатські рятувальники та Управління патрульної поліції у мм. Ужгород та Мукачево. Третє почесне місце посіли правоохоронці ГУ НП.
Другим етапом стала кульова стрільба з гвинтівки. Кожне відомство в цій спортивній дисципліні представляли 3 учасники. У підсумку перше місце вибороли учасники від управління ГУ НП, друге Управління патрульної поліції а на третьому опинились працівники У СБУ.
Досить цікавою була боротьба на волейбольних майданчиках. Перше місце посіла команда ГУ НП, «срібло» дісталось команді Управлінню патрульної поліції, а «бронзу» вибороли ДСНСники.
У міні-футболі місця розділились наступним чином: перше – працівники поліції, друге – в Служби безпеки України, а трете почесне місце зайняли рятувальники краю.
Проте справжньою родзинкою змагань був і залишається заключний етап – перетягування канату. Тут перемогу знову святкували поліцейські з ГУ НП, друге місце в рятувальників а «бронзу» вибороли працівники Служби безпеки.
         У загальнокомандному заліку перше місце посіла команда Головного Управління національної поліції. З незначним відривом «срібло» вибороли представники патрульної поліції, а бронзовим призером стала команда рятувальників Закарпаття. Переможців змагань нагородили кубками, медалями та грамотами.
Закарпатське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору