Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Луганщина: сформована збірна команда област з легкоатлетичного кросу

У місті  Старобільськ завершився відкритий чемпіонат Луганської області. У змаганнях взяли участь майже 150 спортсменів з міста Лисичанська, Станично-Луганського, Старобільського, Біловодського, Новопсковського та Кремінського районів.
Учасники чемпіонату змагалися на дистанціях від 500 м до 10 км. Змагання проходили серед дітей 2006 року народження і молодше, юнаків, юніорів, чоловіків, жінок і ветеранів.
У загальнокомандному заліку перемогу виборола команда з міста Лисичанська, спортсмени Старобільського району посіли ІІ місце, а представники Станично-Луганського району стали третіми.
Переможці  в особистому та загальнокомандному заліках у кожному розділі нагороджені медалями, грамотами і кубками управління молоді та спорту облдержадміністрації.
За підсумками  змагань сформована збірна команда області у складі 15 спортсменів, які відстоюватимуть честь Луганщини на чемпіонаті України, який відбудеться у місті Суми з 20 по 22 жовтня.
Луганське обласне відділення  Комітету фізичного виховання та спорту МОН України.