МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

ВІТАННЯ З ДНЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ Рекомендовані

ВІТАННЯ З ДНЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ
Спортсменам, тренерам, усім працівникам освітянської фізкультурно-спортивної галузі України
   Шановні друзі!
   Трудовий колектив Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України на чолі з Вадимом Стеценком щиросердно вітає вас з Днем фізичної культури і спорту!
   Це свято, яке уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму наших людей, залучає до своїх лав симпатиків здорового способу життя, сприяє його популяризації і розвитку, наслідує славні традиції українського народу. Сьогоднішнє зростання рядів сподвижників фізичної культури і спорту – добра ознака утвердження в суспільстві ідеалів людської краси і духовного здоров’я, одвічного прагнення людини до самовдосконалення. 
   Своїми досягненнями, натхненною працею ви прославили і прославляєте Українську державу, вносите вагомий внесок у розвиток фізкультурно-спортивного та олімпійського руху в Україні.
   Ми пишаємося нашою студентською збірною командою України, яка у тайванському місті Тайбей на 29-й Всесвітній літній Універсіаді-2017, здобувши 36 медалей (12 золотих, 11 срібних, 13 бронзових), посіла шосте загальнокомандне місце серед майже 150 країн світу. Цими досягненнями вітчизняні студенти-спортсмени прославили український спорт і зміцнили  авторитет нашої України у світовому співтоваристві.
   У день професійного свята бажємо вам успіхів у благородній справі - популяризації здорового способу життя, активного залучення дітей і молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом та підготовку спортсменів вищих досягнень.
   Зичимо усім вам міцного всім здоров'я, родинного затишку, особистого щастя, невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів, нових спортивних звершень, професійного визнання.
   Слава українським студентам-спортсменам! Слава українському спорту! Слава Україні!
Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору