Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

ТАЙБЕЙ-2017: СПОРТИВНА ГОРДІСТЬ І СЛАВА УКРАЇНИ Рекомендовані

ТАЙБЕЙ-2017: СПОРТИВНА ГОРДІСТЬ І СЛАВА УКРАЇНИ
Чемпіони та призери ХХІХ Всесвітньої літньої Універсіади 2017 року.
 

№ з/п

Прізвище, ім'я

Вид спорту

Вищий навчальний заклад

Результат

1

Деха                       Ірина

Важка атлетика

Харківська державна академія фізичної культури

І місце

( 90 кг)

2

Верняєв              

Олег

Гімнастика спортивна

Національний університет фізичного виховання та спорту України

І місце

(багатоборство)

 

ІІ місце (команда)

 

ІІ місце (кінь)

 

ІІ місце (стрибки)

 

ІІІ місце (кільця)

3

Грико

Владислав

Гімнастика спортивна

Харківська державна академія фізичної культури

ІІ місце (команда)

4

Пахнюк                 Петро

Гімнастика спортивна

Житомирський державний університет

імені Івана Франка

ІІ місце (команда)

ІІ місце (брус)

5

Радівілов                

Ігор

Гімнастика спортивна

Кам'янець-Подільський національний університет

імені Івана Огієнка

ІІ місце (команда)

6

Юденков

Євген

Гімнастика спортивна

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

ІІ місце (команда)

7

Колесник

Андрій

Дзюдо

Сумський державний університет

ІІІ місце

 (+100 кг)

8

Банзерук                             Іван

Легка атлетика

Академія рекреаційних технологій і права

ІІІ місце

(команда, с/х 20 км)

 

9

Гаврилюк

Тамара

Легка атлетика

Житомирський державний університет імені Івана Франка

І місце

(команда, с/х 20 км)

 

10

Главан                          Ігор

Легка атлетика

Національний університет фізичного виховання та спорту України

ІІІ місце

(команда, с/х 20 км)

 

11

Гречковський

Андрій

Легка атлетика

Львівський державний університет фізичної культури

ІІІ місце

(команда, с/х 20 км)

 

12

Кашина                            Інна

Легка атлетика

Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка

І місце

(с/х 20 км)

І місце

(команда, с/х 20 км)

 

13

Колесниченко

Олена

Легка атлетика

Рівненський державний гуманітарний університет

ІІІ місце

(400 м з перешкодами)

 

14

Літанюк

Валерій

Легка атлетика

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

ІІІ місце

(команда, с/х 20 км)

 

15

Ляхова                          Ольга

Легка атлетика

Тернопільський національний економічний університет

ІІ місце

(800 м)

16

Мирончук

Валентина

Легка атлетика

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

І місце

(команда, с/х 20 км)

 

17

Цвілій                          Аліна

Легка атлетика

Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г. Сковороди

І місце

(команда, с/х 20 км)

 

18

Геращенко

Ірина

Легка атлетика

Національний університет фізичного виховання та спорту України

ІІ місце (висота)

19

Окунєва                          Оксана

Легка атлетика

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова

І місце

(висота)

20

Говоров

Андрій

Плавання

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

І місце
(50 м батерфляй)

21

Лівер               

Марія

Плавання

Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка

ІІІ місце
 (50 м брас)

22

Романчук

Михайло

Плавання

Рівненський державний гуманітарний університет

І місце 400 м в/с

ІІ місце
 (1500 м батерфляй)

ІІ місце (1500 м в/с)

23

Фролов                 Сергій

Плавання

Запорізький національний університет

ІІІ місце (800 м в/с)

24

Хлопцов

 Андрій

Плавання

Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет 

ім. Г. Сковороди

ІІ місце

 (100 м батерфляй)

ІІІ місце
 (50 м батерфляй)

25

Горшковозов Олександр

Стрибки

у воду

Луганський національний університет

імені Тараса Шевченка

І місце

(мікс)

26

Кесарь

Вікторія

Стрибки

у воду

Запорізький національний технічний університет

ІІ місце

(трамплін 3 м, синхрон)

27

Недобіга

Анастасія

Стрибки

у воду

Луганський національний університет

імені Тараса Шевченка

І місце

(мікс)

28

Оліферчик

Станіслав

Стрибки

у воду

Луганський національний університет

імені Тараса Шевченка

ІІ місце

(трамплін 3 м, синхрон)

29

Ромолданова

Ірина

Тхеквондо ВТФ

Національний університет фізичного виховання та спорту України

І місце

(-46 кг)

30

Бежура

Джоан Фейбі

Фехтування

Тернопільський національний економічний університет

І місце
(команда, шпага)

31

Герцик

Ростислав

Фехтування

Львівський державний університет фізичної культури

ІІІ місце (рапіра)

32

Пантелєєва

Ксенія

Фехтування

Львівський державний університет фізичної культури

І місце
(команда, шпага)

ІІІ місце (шпага)

33

Почкалова

Анфіса

Фехтування

Львівський державний університет фізичної культури

І місце
(команда, шпага)

34

Свистіль                   Юлія

Фехтування

Львівський державний університет фізичної культури

І місце
(команда, шпага)

35

Чучукало

Дмитро

Фехтування

Національний університет фізичного виховання та спорту України

І місце

(рапіра)

36

Бойко                        Юлія

Волейбол (жінки)

Харківська державна академія фізичної культури

ІІІ місце

37

Дегтярьова

Марина

Волейбол (жінки)

Харківська державна академія фізичної культури

ІІІ місце

38

Дрозд                        Дар'я

Волейбол (жінки)

Львівський державний університет фізичної культури

ІІІ місце

39

Дудник

Катерина

Волейбол (жінки)

Східноєвропейський національний університет

імені Лесі Українки

ІІІ місце

40

Єфременко

Анна

Волейбол (жінки)

Тернопільський національний економічний університет

ІІІ місце

41

Карпець

Діана

Волейбол (жінки)

Східноєвропейський національний університет

імені Лесі Українки

ІІІ місце

42

Кириченко

Ганна

Волейбол (жінки)

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

ІІІ місце

43

Напалкова

Олена

Волейбол (жінки)

Запорізький національний технічний університет

ІІІ місце

44

Нємцева

Кристина

Волейбол (жінки)

Харківська державна академія фізичної культури

ІІІ місце

45

Сільченкова

Катерина

Волейбол (жінки)

Львівський державний університет фізичної культури

ІІІ місце

46

Чернуха

Анастасія

Волейбол (жінки)

Харківська державна академія фізичної культури

ІІІ місце

47

Яцків                           Тетяна

Волейбол (жінки)

Східноєвропейський національний університет

імені Лесі Українки

ІІІ місце

48

Бихно                       Аліна

Гімнастика художня

Олімпійський коледж

імені Івана Піддубного

І місце

(багатоборство)

ІІІ місце

(група 3 м’ячі, 2 скакалки)

49

Гудим                      Валерія

Гімнастика художня

Національний університет фізичного виховання та спорту України

І місце

(багатоборство)

ІІІ місце

(група 3 м’ячі, 2 скакалки)

50

Макарова

Марина

Гімнастика художня

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

І місце

(багатоборство)

ІІІ місце

(група 3 м’ячі, 2 скакалки)

51

Подрушняк

Анастасія

Гімнастика художня

Національний університет фізичного виховання та спорту України

І місце

(багатоборство)

ІІІ місце

(група 3 м’ячі, 2 скакалки)

52

Сич                   

Дар'я

Гімнастика художня

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

І місце

(багатоборство)

ІІІ місце

(група 3 м’ячі, 2 скакалки)

53

Ольховик                    Ілона

Ушу

Національний університет фізичного виховання та спорту України

ІІІ місце

(саньда)

54

Луценко

Катерина

Гімнастика

художня

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

ІІІ місце

(обруч)

ІІ місце (булава)

Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

 

 

вгору