Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Відкритий чемпіонат Луганської області з пляжного волейболу

Відкритий чемпіонат Луганської  області з пляжного волейболу
На Луганщині на спортивних майданчиках КУ ФОЦ «Олімп» міста Кремінна вiдбувся чемпіонат Луганської  області з пляжного волейболу. Участь у змаганнях взяли 14 команд  з Луганської області (представники міст Старобільськ, Біловодськ, Рубіжне, Сєвєродонецьк, Кремінна) та одна з міста Куп’янська Харківської області.
Змагання були організовані та проведені завдяки дружній співпраці Федерації волейболу Луганської області, Управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації, КУ ФОЦ «Олімп» за підтримки обласного відділення НОК України, Кремінської районної державної адміністрації та Луганського обласного відділення (філії) КФВС МОН України.
Так, за результатами запеклої боротьби перемогу святкувала команда Іванчука Євгена та Малиновського Віталія ( Старобільськ-Біловодськ) , друге місце зайняли представники з Рубіжного – Чібіс Євген-Казинець Ігор, брпонзові нагороди приміряли представники з міст Сєвєродонецька та Старобільська Одуд Анатолій та Світличний Ігор.
Призери та переможці волейбольного турніру були нагороджені Кубками, медалями та дипломами відповідних ступенів та цінними подарунками від організаторів та партнерів змагань.
Луганське обласне відділення Комітету фізичного виховання та спорту МОН України.

 

вгору