МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

«Олімпійський день» до Дня міста Кремінна Рекомендовані

«Олімпійський день» до Дня міста Кремінна
Незалежно від віку, статті, національності, соціального статусу, ідеологічних та релігійних переконань кожен має можливість займатися спортом – це є фундаментальною основою української системи спортивного виховання і самовдосконалення.
20 квітня 2006 року, постановою №30, Виконавчим комітетом НОК України було затверджено Кодекс честі олімпійця України, який був розроблений з урахуванням норм і вимог Конституції України, чинного законодавства України в сферах освіти, фізичної культури і спорту, положень Олімпійської хартії, Етичного кодексу МОК, Антидопінгового кодексу.
Олімпізм являє собою філософію життя, яка звеличує та об’єднує в гармонійне ціле найвищі якості духу, волі, душі, розуму та тіла, формує повагу до універсальних фундаментальних етнічних принципів і ставить спорт на служіння гармонійному розвитку людини.
Саме с таким гаслом протягом минулого тижня на спортивних майданчиках Кремінної  відбулось чи мало спортивно-масових заходів.
Так, з 11 по 14 липня в рамках проведення Спартакіади до Дня м. Кремінна відбулись змагання з вуличного футболу. Участь у змаганнях взяли понад 120 юних футболістів з  Кремінського району. Команди юнаків були поділені на три вікові групи: старший вік - юнаки 2002-2003 р. н., середній вік – юнаки 2004-2005 р. н., молодший вік – юнаки 2006-2007 р. н . та молодше.
За результатами футбольних протистоянь у юнаків 2002-2003 року народження перемогу святкувала команда «Торнадо». Склад команди: Бернадський Андрій, Молчанов Павло, Некрушець Богдан, Козинський Максим, Пась Вадим, Шаповалов Данило.
         У фінальному матчі серед футболістів середньої вікової групи кращою стала команда «Чайка». Склад команди: Запорожець Владислав, Жуков Данило, Заленко Владислав, Козинський Максим. Никитовський Сергій.
         Серед наймолодших футболістів перемога дісталась команді «Олімп». Склад команди: Скачков Іван, Салманов Максим, Романчук Єгор, Маринов Михайло, Лавтарь Дмитро, Царук Євген.
         15 липня в рамках святкування Дня міста Кремінна на спортивних майданчиках КУ ФОЦ «Олімп» відбувся «Олімпійський день». Участь в якому взяли всі бажаючи - від малечі та школярів до досвідчених спортсменів та ветеранів спорту. За програмою спортивного заходу учасники  виборювали кращих у змаганнях з легкої атлетики, футболу, волейболу, баскетболу 3х3, гирьовому спорту, армспорту, шахів, шашок, настільному тенісу та у конкурсній програмі (підтягування у висі, віджимання в упорі лежачи, стрибки на скакалці, баскетбольний снайпер, човниковий біг).
         На урочистому відкритті «Олімпійського дня», присвяченому до Дня міста Кремінна, були присутні почесні гості: Курило Віталій Семенович –народний депутат України, доктор педагогічних наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України, президент Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, академік-секретар Українського відділення Міжнародної академії наук педагогічної освіти, Прокопенко Юрій Олексійович – Кремінський міський голова, Острєцов Віктор Васильович - начальник Луганського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Кравченко Микола Михайлович – голова Луганського обласного відділення НОК України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України.
         Грамотами. подяками та цінними подарунками за вагомий особистий внесок у розвиток та пропаганду олімпійського руху, у розвиток фізичної культури та спорту серед учнівської та студентської молоді в Луганській області від обласних відділень КФВС МОН України та НОК України були відзначені: Шевцов Дмитро Миколаєвич – директор КРКУ «Спорт для всіх», Череднеченко Олександр Григорович – виконавчий секретар, голова суддівської колегії Федерації футболу Кремінського району, Кузьменко Олександр Володимирович – завідувач молоді та спорту Кремінської районної державної адміністрації, Бобровський Віктор Григорович – вчитель фізичної культури Кремінської ЗОШ №2, Верховод Віктор Васильович - вчитель фізичної культури Новокраснянської ЗОШ, Єршов Олександр – арбітр Федерації футболу Кремінського району.
         По закінченню урочистого відкриття спортивного заходу право першими вступити у спортивні баталії дісталось легкоатлетам. Переможцями на дистанції 100 метрів у своїх вікових категоріях стали: Молчанов Антон (2004 р.н., результат 14,26 сек.), Журба Олександр (1999 р.н., 12,75 сек.), Молчанов Павло (2002 р.н., 14,00 сек.), Омарова Дарина (2001 р.н., 14,45 сек.). На дистанції 800 метрів серед чоловіків перемогу святкував Молчанов Віктор (1965 р.н., результат 2.54,12), серед дівчат першою була знову Омарова Дарина з результатом 3.05,86. У стрибках у дожену з місця серед дівчат та юнаків 2006 р.н. та молодше кращими стали: Скиба Софія (2009 р.н., 164 см.) та Шмигов Денис (2009 р.н., 156 см.).
         На волейбольному майданчику не було рівних команді «Спутниик», на другому місці опинились волейболісти з команди «Подкопченні», третє місце дісталось команді «18+».
         У міні-футбольних баталіях золоті нагороди отримали юнаки з команди «Газмяс» (склад команди: Полтавський Данило, Іванов Марк, Андрєєв Андрій, Руднік Нікіта, Маслов Валерій, Рязанцев Артем), срібло вибороли футболісти «Куйбишева», хлопці з «Торнадо» приміряли на себе бронзові нагороди.
         На чорно-білому «полі» маємо наступні результати: змагання з шахів Ричко Костянтин - І місце. Возняк Віталій – ІІ місце, Нестеров Василій – ІІ місце; у змаганнях з шашок переможцем став Бєлан Олександр, срібло у Скрябіна Тимофія, на третьому місці опинився Нестеров Василій.
         У конкурсній програмі у змаганнях з підтягування у висі за своїми віковими категоріями перемогу святкували: Скиба Софія (результат 13 раз), Омарова Дарина (10 раз), Пась Вадим (10 раз), Решетко Миколай (33 рази), Стонога Богдан (28 раз), Бобровський Віктор (20 раз). У змаганнях з віджимання в упорі лежачи маємо наступних переможців: Скиба Софія (результат 23 рази), Омарова Дарина (30 раз), Пась Вадим (33 рази), Решетко Миколай (70 рази), Євплов Денис (111 раз). У стрибках на скакалці золоті нагороди отримали: Скиба Софія (113 раз), Іжак Ольга (150 раз), Шакун Сергій (120 раз), Решетка Миколай (135 раз).
         Всі призери змагань в командному та особистому заліках були нагородженні кубками, медалями та грамотами відповідних ступенів, цінними подарунками.
         Цього ж дня на міський площі під час святкування Дня міста Кремінна для дітей та юнацтва Луганським обласним відділенням КФВС МОНУ та сектором молоді та спорту Кремінської районної державної адміністрації були організовані змагання з настільного хокею та спортивні розважальні конкурси, в яких кожний учасник отримав подарунок.
         Загальне керівництво з організації та проведення спортивних заходів здійснювали  Кремінська міська рада за підтримки народного депутата України Курило Віталія Семеновича, сектору молоді та спорту Кремінської районної державної адміністрації, обласних відділень КФВС МОН України та НОК України.
         Оргкомітет з проведення «Олімпійського дня»  висловлює слова щирої подяки колективам  КУ ФОЦ «Олімп» та ЗОШ №2 міста Кремінна за надання спортивних майданчиків і допомогу в організації змагань.
Луганське обласне відділення Комітету фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору