Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Олександр Петров з Рубіжного – член виконкому Федерації настільного хокею України

Олександр Петров з Рубіжного – член виконкому Федерації настільного хокею України
Відбулись вибори нового керівництва Федерації настільного хокею України.
У голосуванні взяли участь 23 гравця з 31-го, які досягли 14-річного віку та прийняли участь в сезоні 2016/2017 у заліковій кількості етапів чемпіонату України (у тому числі в розрядних турнірах). За підсумком голосування президентом ФНХУ було обрано Павла Пилипенка (м. Київ, клуб «Сварог»), членами виконкому ФНХУ - Віталія Ігнатенка (м. Маріуполь, клуб «9 вал»), Ігора Запорожця(м. Київ, клуб «Катран»), Дмитра Деркача (м. Харків, клуб «Шалені Бджоли»), Олександра Петрова (м. Рубіжне) та Володимира Труса (м. Одеса, клуб «Шалені Бджоли»). Головою Суддівського комітету ФНХУ переобрано Олексія Гусака (м. Київ, клуб «Сварог»).
Новообраний виконком ФНХУ сформував попередню версію проекту календаря ФНХУ сезону 2017/2018. В новому сезоні планується розширити ВЧУ до шести етапів, а також повернути проведення Кубку Федерації (загальний підсумок якого буде йти до заліку ВЧУ як один етап). Таким чином, в залік ВЧУ будуть рахуватися 4/6 або 4/7 етапів (у разі проведення КФ). Офіційно календар, назви та кількість турнірів на сезон 2017/2018 буде затверджено до 1 серпня після переговорів зі спонсорами та організаторами змагань.
За попередньою версією проекту календаря ФНХУ сезону 2017/2018 Луганщина прийме другий етап Кубку Федерації, який відбудеться 07 жовтня 2017 року у місті Рубіжне.
Колектив Луганського обласного відділення (філії) КФВС МОН України, члени виконкому ГО «Федерація настільного хокею Луганської області» та провідні спортсмени щиро вітають Олександра Петрова з обиранням членом виконкому ФНХУ. Бажаємо доброго настрою, втілення цікавих ідей та творчої  плідної роботи на «льодових» майданчиках України. 
Луганське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та      спорту МОН України.
вгору