МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Спортивні освітяни звірили годинники Рекомендовані

Спортивні освітяни звірили годинники
Сьогодні, 30 червня 2017 року, в конференц-залі Міністерства освіти і науки України відбулася нарада керівників обласних відділень, начальників управлінь і відділів Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
    На початку наради голова освітянського Спорткомітету, генеральний секретар Спортивної студентської спілки Вадим Стеценко подякував присутнім за активну участь та вагомий внесок у проведення 13-ї Всеукраїнської літньої Універсіади-2017, яка фінішувала урочистим закриттям на стадіоні Національного університету біоресурсів та природокористування. Крім того, Вадим Стеценко акцентував увагу присутніх на подальший активний розвиток фізичної культури і спорту серед шкільної і студентської молоді, їхнього постійного оздоровчого дозвілля.
   Учасники наради детального обговорили діяльність Комітету та його філій щодо  фізкультурно-спортивної та організаційної роботи у дошкільних, шкільних, професійно-технічних і вищих навчальних закладах. Адже нині  треба якнайшвидше відпрацювати  та виробити необхідні заходи з безперебійного забезпечення здорового способу життя серед дошкільнят, шкільної та студентської молоді. Цьому сприятиме і щорічне проведення Всеукраїнських літніх і зимових Універсіад та дворічних шкільних «Стартів надій».
Учасникам наради надано необхідну інформацію з кадрового та юридичного забезпечення, а також щодо постійного контролю та підтримки  роботи спортивних споруд, які підпорядковані освітянській галузі.
Актуальною була і тема міжнародних зв’язків та інформаційного забезпечення розмаїтої діяльності Комітету та його обласних філій. Особливо у цей важливий період підготовки та участі студентської збірної команди України на 29-й Всесвітній літній Універсіаді-2017, яка відбуватиметься з 19 по 30 серпня в тайванському місті Тайбей (КНР).
Підбиваючи підсумки наради голова Комітету Вадим Стеценко зауважив, що перед спортивними освітянами стоять важливі загальнонаціональні завдання – виховувати здорове, сильне, спритне і талановите молоде покоління для Української держави. Адже саме сьогоднішні юнаки і дівчата в недалекому майбутньому будуть на провідних ролях у вітчизняному народному господарстві і захищатимуть українську землю.
Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору