Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

НОВІ МОЖЛИВОСТІ І ПЕРСПЕКТИВИ СТУДЕНТСЬКОГО ТА ОЛІМПІЙСЬКОГО РУХУ УКРАЇНИ Рекомендовані

НОВІ МОЖЛИВОСТІ І ПЕРСПЕКТИВИ СТУДЕНТСЬКОГО ТА ОЛІМПІЙСЬКОГО РУХУ УКРАЇНИ
Сьогодні, 13 червня 2017 року, в Національному університеті фізичного виховання і спорту за участю представників державних і громадських спортивних, освітніх орагнізацій та установ, студентів вищого навчального закладу відбулося підписання Меморандуму щодо співпраці між Спортивною студентською спілкою України і Національним олімпійським комітетом України.
    В урочистому заході узяв участь голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, генеральний секретар Студентської спортивної спілки України Вадим Стеценко.
   Підписи під офіційним документом поставили президент НОК України Сергій Бубка і президент Студентської спортивної спілки України Євгеній Імас.
   Меморандум передбачає зміцнення співпраці шляхом реалізації спільних проектів з освіти через спорт, розвиток, просування та консолідацію олімпійського і студентського спорту, проведення заходів, направлених на поширення олімпійських цінностей та популяризацію олімпійських видів спорту серед студентської молоді, забезпечення гідної репрезентації України на Олімпійських іграх та Всесвітніх Універсіадах. Крім того, планується формування студентського волонтерського руху у сфері спорту, сприяння поширенню олімпійської освіти, участь в організації та проведенні заходів та проектів НОК України, спрямованих на популяризацію здорового способу життя серед студентської молоді.
   У своєму виступі президент НОК України Сергій Бубка зазначив: «Студентство – це наше майбутнє, міцна сила і гарний фундамент для розвитку. Ми прагнемо того, щоб наша молодь була сильною, здоровою і освіченою. Нині в міжнародному олімпійському русі приділяється багато уваги як залученню молоді до спорту, так і освітнім програмам для юного покоління. Яскравим прикладом цього стало започаткування і проведення з 2010 року Юнацьких Олімпійських ігор, де невід'ємною частиною є культурно-освітня програма».
   Сергій Назарович відзначив вагомий внесок представників освітянського спорту у розвиток олімпійського руху в Україні, а також подякував за тісну співпрацю президенту Спортивної студентської спілки Євгенію Імасу і голові Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадиму Стеценку, відзначивши, що Олімпійський комітет протягом тривалого часу ефективно взаємодіяв зі Спортивною студентською спілкою і тепер раді оформити наші відносини офіційно.  Це тільки сприятиме  продовженню тісної співпраці на благо українського спорту та олімпійського руху і сприятиме залученню юнаків і дівчат до активного фізкультурно-спортивного дозвілля.
   У своєму виступі президент Студентської спортивної спілки Євгеній Імас наголосив, що Спортивна спілка студентів України протягом 25 років гідно презентує нашу країну у Міжнародній федерації університетського спорту (FISU). Нині спортивні освітяни працюють над розробкою Концепції розвитку Спілки до 2025 року, що має створити додаткові механізми для залучення студентства до занять фізичною культурою та спортом. Підписання меморандуму про співпрацю з найавторитетнішою організацією та лідером в спортивному русі країни ‑ Національним олімпійським комітетом відкриває нові можливості не тільки для освітянського, а й усього українського фізкультурно-спортивного та олімпійського руху в нашій державі.
          Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору