МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Прикарпаття відвідала делегація Міністерства освіти і науки України Рекомендовані

Прикарпаття відвідала делегація Міністерства освіти і науки України
Сьогодні, 30 травня 2017 року, в рамках програми робочого візиту до вищих навчальних закладів Західної України заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба та делегація міністерства у складі начальника управління з питань державного майна та підприємств МОН України Олени Костенко, голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадима Стеценка відвідали Прикарпаття.
Розпочалася робоча зустріч  вшануванням пам'яті студента Прикарпатського національного університету, Героя Небесної Сотні, Героя України Романа Гурика.  Далі представники міністерства відвідали навчальні аудиторії, лабораторні приміщення, де проходять заняття студентів. Зокрема, навчальномий центр GameHub-PNU, створений у рамках Проекту GameHub - Співробітництво між університетами та підприємствами в сфері ігрової індустрії в Україні” (561728-EPP- 1-2015- 1- ES-EPPKA2- CBHE-JP) програми Еразмус+. Також відвідали сучасну наукову лабораторію синтезу термоелектричних матеріалів, створену за результатами виконання проекту НАТО -  наукової програми НАТО «Наука заради миру та безпеки». Делегація міністерства побували на майстер-класах, які проводить створений при нашому університеті «Університет обдарованої дитини» для дітей молодшого шкільного віку.
У рамках програми візиту  Роман Греба провів на базі Прикарпатського національного університету зустріч зі студентами вищих навчальних закладів  Івано-Франківська. Під час розмови він закликав молодих людей бути ініціативними, цілеспрямованими, впевнено йти до своєї мети і досягати успіху. Заступник Міністра акцентував увагу студентів на активній участі в міжнародних програмах, зокрема, Еразмус+, Горизонт-2020. Під час зустрічі, яка проходила у форматі діалогу, Роман Греба відповів на запитання студентської аудиторії, яку цікавили питання стипендіальної реформи, рейтингового оцінювання, організації навчання, тощо.
Івано-Франківське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
 
вгору