Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

У Києві триває Міжнародна наукова конференція «Молодь та олімпійський рух» Рекомендовані

У Києві триває Міжнародна наукова конференція «Молодь та олімпійський рух»
Сьогодні, 24 травня 2017 року в актовому залі Національного університету фізичного виховання і спорту України розпочала роботу десята Міжнародна наукова конференція «Молодь та олімпійський рух». В урочистій церемонії  відкриття цього міжнародного заходу взяли участь заступник Міністра освіти і науки МОН України Роман Греба і голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, генеральний секретар Спортивної студентської спілки Вадим Стеценко.
   Роман Греба тепло і сердечно привітав переможців та олімпійців, а також тих хто стане ними завтра: «Особисто мені завжди приємно та цікаво з вами спілкуватися. Саме у спортсменів можна навчитися тому як працювати на результат, ставити перед собою цілі і досягати їх. І викладатися на сто відсотків заради перемоги. Адже наполегливість та сила волі і приводить нас до досягнення високих результатів не тільки у спорті, а у  питаннях розвитку сильної та успішної країни. Ну а сучасний спорт це не тільки мистецтво, а й наука! Пам’ятаймо про те, що спорт - це запорука сильної духом людини для якої все під силу! Україна переможе»!
   В урочистій церемонії участь також взяли представник Адміністрації Президента України Олександр Гонтарук, голова Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний, міністр молоді та спорту Ігор Жданов,  президент Олімпійської академії Марія Булатова, президент Спортивної студентської спілки України Євгеній Імас (ректор НУФВСУ, ректор Львівського державного університету фізичної культури Євген Приступа, ректор Харківської державної академії фізичної культури Олександр Ажиппо, керівники спортивних товариств, чемпіони і призери Олімпійських ігор, викладачі і студенти.
   Конференція зібрала понад 150 учасників з десяти країн: Білорусі, Болгарії, Грузії, Китаю, Латвії, Молдови, Польщі, Румунії, Іраку. Україну представлять молоді науковці з 34 вишів.
   Упродовж двох днів  молоді фахівці розглянуть актуальні питання з проблем теорії і методики олімпійського, паралімпійського та дефлімпійського спорту, олімпійської освіти, відбору та багаторічної підготовки спортсменів, медико-біологічних аспектів олімпійського спорту, фізичної реабілітації та спорту для всіх.
   За словами президент НОК України Сергія Бубки, наша держава займає активну позицію щодо розвитку спортивної науки та освіти. Саме від успішних наукових розробок, пошуку нових шляхів і удосконалення спортивних методик залежить майбутнє нашого спорту, розвитку здорової нації, виховання підростаючого покоління в дусі олімпійських цінностей.
   Головний олімпієць України також відзначив вагомі напрацювання та високий рівень спортивної науки і освіти України, про що ще раз було наголошено під час  візиту до Києва виконуючим обов’язки президента Європейських Олімпійських Комітетів Янезом Косьянчичем.
   Сьогодні в рамках конференції відбулась зустріч уславлених випускників університету – олімпійських та паралімпійських медалістів зі студентами вищого навчального закладу.  Уславлені атлети різних років відповіли на численні запитання молодого покоління та побажали студентам продовжити славні спортивні традиції України. Адже тільки вихованці знаменитого столичного ІНФІЗу з 1952 по 2016 рік здобули на Олімпійських іграх 299 (113-90-96) медалей.
   Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

 

вгору