Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Відбулося засідання Оргкомітету з підготовки та участі українських студентів у 29-й Всесвітній літній Універсіаді-2017 Рекомендовані

Відбулося засідання Оргкомітету з підготовки та участі українських студентів у 29-й Всесвітній літній Універсіаді-2017
Сьогодні, 23 травня 2017 року, під головуванням заступника Міністра освіти і науки Романа Греби відбулося засідання Організаційного комітету з підготовки та участі збірних студентських команд України у 29-й Всесвітній літній Універсіаді-2017, яка з 19 по 30 серпня пройде в місті Тайбей (провінція Тайвань, КНР).
У засіданні Оргкомітету взяли участь президент Спортивної студентської спілки України Євгеній Імас (ректор Національного університету фізичного виховання і спорту України), голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, генеральний секретар Спортивної студентської спілки України Вадим Стеценко, народний депутат України, президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів Іван Крулько, ректори провідних вишів України, які делегують до збірних команд нашої держави найбільше своїх студентів-спортсменів.
На початку засідання Оргкомітету Роман Греба та Євгеній Імас нагородили Подяками МОН України і Спортивної студентської спілки України ректорів, які зробили вагомий внесок у підготовку та виступи української студентської збірної команди на зимовій Всесвітній Універсіаді-2017, що відбулася в казахстанському місті Алмати. Cеред них - Євгенію Імасу - ректору Національного університету фізичного виховання та спорту України, Олександру Ажиппо - ректору Харківської державної академії фізичної культури, Павлу Пашку - ректору Університету державної фіскальної служби України, Євгену Приступі - ректору Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, Миколі Носку - ректору Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т. Г.Шевченка, Андрію Крисоватому – ректору Тернопільського національного економічного університету. Також вручили подяку Дмитру Червоноокому - керівнику компанії MAYNER, завдяки якому українська команда на зимовій Універсіаді була одягнута в одну з найефектніших спортивних форм.
З доповіддю про хід підготовки української спортивної делегації у далекому тайванському Тайбеї виступив Вадим Стеценко. Він детально розповів про правила акредитації та кількісну заявку нашої команди, проблеми візового забезпечення, приїзд і від’їзд команд. Крім того, Вадим Григорович детально зупинився на Атлетичному селищі, де мешкатимуть українські студенти-спортсмени, а також їдальню, де одночасно зможе харчуватися понад три тисячі спортсменів і тренерів. Вадим Стеценко багато уваги приділив транспортному забезпеченню, відкриттю і закриттю Універсіади, спортивним спорудам. Усього в розпорядженні учасників Універсіади буде 79 спортивних споруд: з них – 38 для змагань і 41 – для тренувань. Господарі Універсіади гарантують медичне забезпечення в Атлетичному селищі і на спортивних аренах, а також повну безпеку усіх учасників студентських змагань.
Членам Оргкомітету було презентовану зразки спортивної форми студентської збірної команди України. До комплекту входить 13 найменувань.
Заслухавши інформацію президента Спортивної студентської спілки України Євгенія Імаса і голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадима Стеценка щодо підготовки збірної команди України до відповідальних стартів 29-ї Всесвітньої літньої Універсіади, члени Оргкомітету схвалили комплектацію збірних студентських команд України на Універсіаду в Тайбеї-2017, пошиття і комплектацію спортивної форми.
Взято до уваги, що керівником української делегації на 29-у Всесвітню літню Універсіаду Спортивною студентської спілкою України призначено Стеценка Вадима Григоровича.
Оргкомітет рекомендував ректорам вишів України:
- забезпечити підготовку та участь збірних студентських команд України у 29-й Всесвітній літній Універсіаді за поданням освітянського Спорткомітету;
- продовжити роботу, спрямовану на подальший розвиток видів спорту, визнаних в Україні, підготовку спортивного резерву, забезпечення роботи спортивних споруд, участь спортсменів у міжнародних змаганнях.
Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору