МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Випускний бал чемпіонів РВУФК

Випускний бал чемпіонів РВУФК
Першого червня зранку Республіканське вище училище фізичної культури готувалося до визначної події в житті своїх випускників – випускного балу. Учителі, батьки, учні чепурили і прикрашали актовий зал. Хлопці й дівчата приміряли сукні і костюми, готували концертну програму. Задовго до початку урочистостей актовий зал заповнили батьки, учителі, школярі. Вільних місць не було. На свято випускного балу також прибули перший заступник міністра освіти і науки України Євген Суліма і голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, член НОК України Євген Баженков, яких супроводжував директор РВУФК Володимир Тібабішев.
   Звучать фанфари та урочистий марш. Під гучні оплески до актової зали заходять цьогорічні випускники. А це понад сто юнаків і дівчат з п’яти одинадцяти класів. За кілька років навчання в РВУФК вони стали загартованішими та освідченішими. Їхні імена все частіше з’являються в вітчизняних засобах масової інформації, а зарубіжні диктори під час змагань звикають до українських прізвищ. Адже упродовж останніх років вони успішно виступали не тільки на всеукраїнській арені, а й по-чемпіонськи представляли Україну на чемпіонатах і розіграшах Кубка світу та Європи, а також на Олімпійських іграх та олімпійських фестивалях.
   Це незвичайні випускники! Вони встигли не лише отримати атестат про середню освіту та підготуватися до навчання у вищих навчальних закладах, а й стати чемпіонами і призерами різноманітних турнірів, удостоїтися почесних звань «Майстер спорту України» та «Майстер спорту України міжнародного класу». Саме цьогорічні випускники РВУФК складають основу різноманітних збірних команд нашої держави.
   З вітальним словом до випускників, усіх присутніх святкового дійства звернувся перший заступник міністра освіти і науки Євген Суліма. Він передав щирі, теплі батьківські слова привітання від освітянського міністра Дмитра Володимировича Табачника. Євген Суліма, зокрема, подякував тренерам і викладачам за фахову підготовку майбутньої еліти вітчизняного спорту, а випускникам побажав високо тримати марку РВУФК упродовж свого життя і робити все для того, щоб розвивалася і міцніла Українська держава.
   І ось наступає урочиста мить. Для отримання атестату про середню освіту запрошуються випускники 2013 року. Атестати про середню освіту та грамоти за активну громадську роботу вручають перший заступник міністра освіти і науки Євген Суліма, голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Євген Баженков і директор РВУФК Володимир Тібабішев.
   Першими отримали атестат про середню освіту та золоті медалі до них відмінниці навчання Олія Чумак (підводне плавання) та Юлія Бакастова (фехтування). Атестат і срібну медаль до нього отримав Олександр Петренко (спортивна гімнастика). Далі ‑ майстер спорту Влада Харькова, яка виграла срібну медаль на чемпіонаті Європи з фехтування, майстер спорту з художньої гімнастики Євгенія Гомон – фіналіст олімпійського турніру в групових вправах у Лондоні-2012, майстер спорту з боксу Віталій Соляник – чемпіон Європи серед юнаків. Оваціями зустрічали майстра спорту міжнародного класу з плавання Ірину Главник – шестиразову чемпіонку України серед дорослих, призерку чемпіонату Європи серед юніорів. Назвати усіх випускників не вистачить ні часу і ні місця. Адже церемонія лише вручення документів про середню освіту тривала понад годину.
   Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Євген Баженков вручив Почесні грамоти КФВС за особисті спортивні досягнення та пропаганду здорового способу життя серед молоді Ірині Главник (плавання), Сергію Горецькому (фехтування), Артему Хомулі (дзюдо), Олександру Петренку (спортивна гімнастика), Олені Васильєвій (спортивна гімнастика).
   Батьки і вчителі побажали випускникам щасливої дороги на тернистому життєвому шляху. Натомість хлопці й дівчата, які вирушають у доросле життя, дякували своїм матерям і батькам, учителям і тренерам, усім працівникам РВУФК за добрі слова, повсякденну підтримку, поради і терпіння.
   Випускники РВУФК пройшли стежиною безтурботного дитинства, яку прокладали для них люблячі батьки та вчителі. Попереду – широкий простір дорослого життя, де кожен торуватиме свій життєвий шлях самостійно. Працівники РВУФК вірять у сили та можливості своїх дітей, їхній творчий та інтелектуальний потенціал і здатність його реалізувати. Старше покоління переконане, що, незалежно від громадянської позиції, кожний випускник РВУФК у будь-якій справі, за будь-яких умов відстоюватиме державні інтереси, забезпечуватиме добробут нашої держави. Щасливої дороги, випускники РВУФК 2013 року!
вгору