МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Всесвітня літня Універсіада: Українські студенти дізналися про суперників з ігрових видів спорту Рекомендовані

Всесвітня літня Універсіада: Українські студенти дізналися про суперників з ігрових видів спорту
У Тайбеї (провінція Тайвань, КНР), де з 19 по 30 серпня відбудеться  29-а Всесвітня літня Універсіади-2017, члени 50 делегацій  взяли участь у жеребкуванні групових змагань з ігрових видів спорту.  Наша делегація на чолі з головою Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, генеральним секретарем Спортивної студентської спілки Вадимом Стеценком уважно відслідковували перебіг подій під час жеребкування.
Українські студенти змагатимуться з волейболу (чоловіки і жінки) баскетболу (чоловіки) і футболу (чоловіки). До речі, наші обидві волейбольні дружини на Універсіаді-2015 в корейському місті Кванджу стали срібними призерами.
Баскетбол. Група «Д». Росія, Литва, Австрія, Україна, Ізраїль, Мозабік. У сього буде чотири групи по шість команд в кожній. Змагання триватимуть з 20 по 29 серпня.
Футбол.  Група «Д».  Корея, Південно-Африканська Республіка, Україна, Аргентина. Усього чотири групи по чотири команди в кожній. Змагання триватимуть з 18 по 29 серпня.
Волейбол (чоловіки). Група «В». Україна, Латвія, Корея, Мексика, Португалія. Усього чотири групи. У групі «А» і «В» - по 5 команд. У групі «С» і «Д» - по 6 команд. Змагання триватимуть з 19 по 29 серпня.
Волейбол (жінки).  Група «В». Україна Канада, Швейцарія, Аргентина. Усього чотири групи по 4 команди в кожній. Змагання триватимуть з 19 по 29 серпня.
Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору