МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

У Вінниці стартувала Всеукраїнська семінар-нарада Рекомендовані

У Вінниці стартувала Всеукраїнська семінар-нарада
Сьогодні, 26 квітня 2017 року, у Вінниці розпочалася Всеукраїнська семінар-нарада щодо організації інноваційної діяльності з фізичного виховання у дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів на основі компетентнісного підходу з метою формування ціннісного ставлення учнів до здоров"я, покращення їх фізичного розвитку та спортивної підготовленості.
Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко привітав учасників семінар-наради, побажавши ім плідної роботи.
Начальник Вінницького відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Геннадій Бочарьов виступив з доповіддю "Про досвід роботи обласного відділення з питань організації фізичного виховання, спортивно-масової та оздоровчої роботи в дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних закладах Вінниччини".
У ці хвилини триває пленарне засідання, в якому бере участь освітянське керівництво Вінниччини, начальники обласних відділень освітянського Спорткомітету, працівники відділів освіти районних адміністрацій, міських рад, керівники районних і міських методоб"єднань з фізичної культури, представники Комітету.
Микола Моторний, з Вінниці.
вгору