Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Лубни: Олімпійський день з футбольним турніром «Кубок Андрія Біби»

Сьогодні у столиці Посульського краю - славному козацькому місті Лубни відбувся традиційний Олімпійський день, в рамках якого на Олімпійський урок в актовому залі місцевого лісотехнічного коледжу зібралося майже 500 школярів Лубенщини, а на стадіоні відбувся тепер вже традиційний Кубок Андрія Біби. За головний приз змагалося вісім команд.
Детальніше ...

Підсумки Спартакіади студентів (Південна зона Донецької області)

23-24 травня 2017 року на стадіоні «Азовсталь» відбулися міські змагання з міні - футболу Спартакіади студентів ВНЗ III рівня акредитації   міста Маріуполя. В змаганнях взяли участь 7 команд. Згідно положення змагання проводилися за коловою системою на двох футбольних майданчиках.
Детальніше ...

У Києві триває Міжнародна наукова конференція «Молодь та олімпійський рух»

Сьогодні, 24 травня 2017 року в актовому залі Національного університету фізичного виховання і спорту України розпочала роботу десята Міжнародна наукова конференція «Молодь та олімпійський рух». В урочистій церемонії  відкриття цього міжнародного заходу взяли участь заступник Міністра освіти і науки МОН України Роман Греба і голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, генеральний секретар Спортивної студентської спілки Вадим Стеценко.
Детальніше ...

Відбулося засідання Оргкомітету з підготовки та участі українських студентів у 29-й Всесвітній літній Універсіаді-2017

Сьогодні, 23 травня 2017 року, під головуванням заступника Міністра освіти і науки Романа Греби відбулося засідання Організаційного комітету з підготовки та участі збірних студентських команд України у 29-й Всесвітній літній Універсіаді-2017, яка з 19 по 30 серпня пройде в місті Тайбей (провінція Тайвань, КНР).
Детальніше ...

Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати

У Комунальному закладі  ЦРД «Гармонія» міста Южноукраїнська Миколаївської області до Всесвітнього Дня сім’ї відбувся Батьківський тиждень, який  завершився оздоровчим святом  - Днем здоров’я 15 травня 2017 року.
Детальніше ...

Вадим Стеценко зустрівся з чемпіонами зимової Універсіади-2017

Сьогодні, 22 травня 2017 року, в нашому центральному офісі голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, генеральний секретар Спортивної студентської спілки України Вадим Стеценко зустрівся з чемпіонами зимової Універсіади-2017 зі спортивних танців на льоду Олександрою Назаровою та Максимом Нікітіним.
Детальніше ...

У Кремінній відбулись змагання на призи учасників Олімпійських ігор

У місті Кремінна відбувся чемпіонат Луганської області з легкої атлетики серед юніорів, Кубок області і ХІХ відкритий Кубок області на призи учасників Олімпійських ігор.

Понад 150 спортсменів з Рубіжного, Сєвєродонецька, Лисичанська, Станиці-Луганській, Кремінної та Старобільська взяли участь у змаганнях.

У загальнокомандному заліку Чемпіонату області серед юніорів першими стали легкоатлети Старобільського району (43 медалей різного ґатунку), обігравши за очками всіх суперників.

У Кубку, де змагання проходили в своїй більшості серед дорослих, першою стала збірна команда міста Сєвєродонецька.

Луганське обласне відділення Комітету фізичного виховання та спорту МОН України.

Детальніше ...