Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

У Миколаєві відбулося урочисте відкриття ХІV обласної Спартакіади працівників навчальних закладів освіти

Hа Центральному стадіоні м. Миколаєва відбулося урочисте відкриття ХІV обласної Спартакіади працівників навчальних закладів освіти. Організували цей захід спільно Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Миколаївська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України.
Детальніше ...

У Харкові студенти і віджимались, і з лука стріляли

У Каразінському університеті Харкова в рамках Міжнародного дня студентського спорту з метою підвищення рухової активності студентської молоді, популяризації та подальшого розвитку студентського спорту в Україні відбувся флешмоб - віджимання від підлоги в кількості 22 рази.
Детальніше ...

Майстри флешмобу Донеччини

З нагоди Міжнародного дня студентського спорту студенти Донеччини провели спортивний флешмоб – виконали згинання та розгинання рук в упорі лежачи 22 рази, присвятивши його двадцяти двом  українським університетам, студенти яких стали чемпіонами і призерами тайбейської Універсіади-2017.
Детальніше ...

ПОНАД 130 ЮНИХ ЛЕГКОАТЛЕТІВ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВІДКРИТОМУ ЧЕМПІОНАТІ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

На базі обласного фізкультурного центру «Олімп», що у місті Кремінна, відбулась обласна відкрита першість з легкої атлетики серед юнаків і дівчат 2000-2001 років народження,  2002 років народження та молодші.
Детальніше ...

Олімпійський тиждень освітян Волині

Під час проведення в області Всеукраїнського Олімпійського тижня з 14 по 16 вересня 2017 року на березі озера Світязь в оздоровчому таборі «Супутник» обласної організації профспілки працівників освіти і науки відбулися туристичні змагання серед працівників освіти Волині.
Детальніше ...