МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

УВАГА!!! "ШКІРЯНИЙ М"ЯЧ" - КУБОК "КОКА-КОЛА" УКРАЇНИ.U-13. Є ПЕРШИЙ ФІНАЛІСТ!

 

У четвертій групі Всеукраїнських зональних змагань "Шкіряний м"яч" - Кубок КОКА-КОЛА", який фінішував у Ямполі, що на Вінничині, визначився перший фіналіст. Ним стали хлопці з Малинівського району міста Одеси.

Детальніше ...

Алло, Конотоп!!! "Шкіряний м"яч" України. U-11. Чернігівські футболісти поїдуть до Кременчука

У Конотопі грали учасники групи 5. Результати матчів: Ліцей "Троєщина" (Київ) - ЗОШ-5 (Конотоп) - 2:1, Ліцей "Троєщина" - ЗОШ-35 (Чернігів) - 1:4, Ліцей "Троєщина" - Ліцей (Пісочин, ХарківщинаҐ) - 5:3, ЗОШ-5 - ЗОШ-35 - 0:5, ЗОШ-5 - Ліцей (Пісочин) - 4:1, ЗОШ-35 - Ліцей (Пісочин) - 1:2. Перше місце, а з ним і фінальну путівку здобули юні футболісти чернівської ЗОШ-35.
Детальніше ...

БЛИСКАВКА!!! "ШКІРЯНИЙ М"ЯЧ" України. U-11 Львівські школярі - у фіналі

Першу групу Всеукраїнських фінальних змагань приймав гостинний Івано-Франківськ. За єдину путівку до фінального турніру змагалися команди Львіської, Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької областей.
Детальніше ...

На "дроті" Первомайськ!!! "Шкіряний м"яч України. U-11

У шостій групі зональних Всеукраїнських змагань з футболу серед одинадцятирічних футболістів змагалися тільки дві команди. На жаль, представники Одещини не доїхали на турнір. Чому? Про це треба запитати в тих, хто на словах "улеслево" розповідає, як вони турбуються про майбутнє України. Відповідальність лежить на обласній федерації футболу, освітянських керманичах, усій місцевій владі.
Детальніше ...

УВАГА! "ШКІРЯНИЙ М"ЯЧ" УКРАЇНИ. U-11. Визначився ще один учасник фінального турніру Всеукраїнських змагань з футболу "Шкіряний м"яч" сезону-2018-2019

У Бердянську, що на Запоріжжі, у сьомій відбірковій групі змагалися команди НВК села Новодмитрівка Костяньтинівського району Донеччини,ЗОШ-46 міста Дніпра та господарі - футболісти ЗОШ-11 міста Бердянська. Стартовий поєдинок представників Донеччини і Дніпра завершився внічию - 0:0. Потім дніпряни обіграли бердянську команду - 2:0.0. Доля фінальної путівки вирішувалася в матчі новодмитрівських і бердянських футболістів. Сільські хлопці виграли з рахунком 3:0.
Команда з Донеччини поїде на фінальний турнір до Кременчука, який пройде з 1 по 3 червня.
Детальніше ...

УВАГА!!! "ШКІРЯНИЙ М"ЯЧ" УКРАЇНИ!!! Вікова група U-13

І все таки головна подія цьогорічного травня - Всеукраїнські змагання юних футболістів "Шкіряний м"яч". До середи визначаться фіналісти серед одинадцятирічних хлопців. А вже 21 травня у семи групах розпочнуть боротьбу за фінальні путівки тринадцятирічні юні майстри "Шкіряного м"яча".
Детальніше ...

УВАГА!!! "Шкіряний м"яч" України. ПІДТРИМАЙМО УКРАЇНСЬКУ ФУТБОЛЬНУ ЮНЬ!

До середи мають визначитися усі фіналісти Всеукраїнських зональних змагань "Шкіряний м'яч" у віковій категорії одинадцятирічних гравців (U11). Сьогодні вже відомі три учасники фінального турніру, який пройде 1-3 червня в Кременчуці Полтавської області. Це юні футболісти з Черкащини та Хмельниччини, які виграли свої зональні групи, а також команда-господар фінального турніру.
Детальніше ...