Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Донеччина: фінальні змагання з футзалу серед учнівської молоді

17-18 жовтня в м. Краматорськ на базі ДНЗ «Міжрегіонального вищого професійного будівельного училища» відбувалися фінальні змагання чемпіонату Донецької області з футзалу серед учнів ПТНЗ області
Детальніше ...

Відбулося засідання обласного методичного об’єднання керівників фізичного виховання ВНЗ рівня коледжів Прикарпаття

На базі Івано-Франківського базового медичного коледжу відбулося засідання обласного методичного об´єднання керівників та викладачів фізичного виховання вищих навчальних закладів рівня коледжів за участю начальника обласного відділення  Комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки України Михайла Стефанківа.
Детальніше ...

Жіноча волейбольна команда ТНЕУ ‑ срібний призер Суперкубку України

Ми вже повідомляли, що в Черкасах завершились матчі за Суперкубок України з волейболу серед чоловічих та жіночих команд. Команда Тернопільського національного економічного університету «Галичанка-ТНЕУ-Гадз» зустрічалася з чемпіоном України  командою «Хімік» (м. Южне).
Детальніше ...

ФК «Оболонь-2» – чемпіон району з футболу

15 жовтня на футбольному полі Хустської ДЮСШ відбувся центральний матч за визначення чемпіона району 2017 року. Результат матчу між командами «Оболонь-2» та ФК «Чертеж» визначав чемпіона району 2017 року. У разі нічийного результату або програшу команди «Оболонь-2» чемпіоном ставала б команда ФК «Рокосово». Команді «Оболонь-2» потрібен був лише виграш над командою ФК «Чертеж». Тоді вони виходили вперед на одно очко від команди ФК «Рокосово».
Детальніше ...

Гарна традиція маріупольців

Стало вже доброю традицією в Маріуполі напередодні Дня захисника Вітчизни, Дня Покрова Пресвятої Богородиці проводити урочисті святкові заходи з участю військових - захисників сектору «М». 12 – 13 жовтня у всіх загальноосвітніх навчальних закладах міста учні вітали військових, проводили різноманітні вікторини та змагання за їх участю. Основна мета - показати військовим, що в навчальних закладах хлопці  та дівчата - справжні козаки, які гідні бути захисниками України.
Детальніше ...

У Запоріжжі студенти-металурги вдесяте виграли обласні змагання з міні-футболу

Визначено переможця Запорізької області з міні-футболу серед студентів коледжів і технікумів. Участь у змаганнях взяли дванадцять команд, які два дні визначали кращих у групах. Сьогодні ж квартет кращих зійшовся, аби дізнатися переможця.
Детальніше ...

Прийміть щирі вітання зі святами – Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці!

Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями. Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду.
Детальніше ...

«Козацькі забави» лубенських студентів-лісівників

11 жовтня 2017 року за ініціативою студентської Ради гуртожитку, при підтримці адміністрації коледжу, відбулися змагання між студентською молоддю гуртожитку - «Козацькі забави», присвячені Дню Українського козацтва, Дню захисника України та Покрові Пресвятої Богородиці.
Детальніше ...