МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Відбулася XV Універсіада Закарпатської області серед дівчат і хлопців з волейболу

У м. Хуст на спортивних майданчиках Закарпатського державного базового медичного коледжу та Закарпатського лісотехнічного коледжу відбулося відкриття XV Універсіади Закарпатської області серед ВНЗ І-ІІ р.а. (серед дівчат та хлопців) з волейболу.
Детальніше ...

Освітянський спорт Донеччини: через терни до зірок

Завдання обласного відділення КФВС МОН України в галузі фізичного виховання учнівської та студентської молоді великі і відповідальні. Донецьке обласне відділення (філія) КВФС МОН України намагається робити усе можливе, щоб учнівська і студентська молодь не стояла осторонь від спортивних та фізкультурно-оздоровчих заходів міст та районів області, виявляє кращих спортсменів для участі у всеукраїнських та міжнародних змаганнях.
Детальніше ...

ВОЛЕЙБОЛ: НА ШЛЯХУ ДО ВІННИЦІ

У Рівному відбулися змагання з волейболу серед студентських  команд юнаків та дівчат  в залік  Спартакіади області серед коледжів, на яких були відібрані збірні команди Рівненської області до участі в Спортивних іграх України в м. Вінниця.
Серед юнацьких команд не було рівних студентам Технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування. За підсумками змагань було вирішено сформувати збірну команду на базі цього навчального закладу. Сильними командами порадували Березнівський лісотехнічний коледж НУВГП та Сарненський педагогічний коледж РДГУ, які відповідно зайняли друге та третє місця.
У турнірі серед дівчат   першість здобули студенти Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП, друге місце посіла команда Рівненського коледжу економіки та бізнесу. Бронзові медалі вибороли представники Сарненського педагогічного коледжу РДГУ.
Рівненське обласне відділення фізичного виховання
та спорту  МОН України.
Детальніше ...

Ірина Руда: "Свою першу медаль... з’їла"

Інформація про те, що 15-річна львівська гімнастка Христина Погранична на ІІІ літній Юнацькій Олімпіаді-2018 в Аргентині виборола срібну медаль по Львову та усьому світу розлетілася зі швидкістю звуку. А от про людину, яка плідно працювала з нею усі десять років і вивела на планетарний подіум, тобто – її тренера, старшого викладача кафедри гімнастики Львівського державного університету фізичної культури, кандидата наук з фізичного виховання та спорту Ірину Руду й досі знають лише одиниці. Аби виправити ситуацію ми попросили п. Ірину виділити зі свого щільного графіка викладача, тренера й судді трохи часу для спілкування, на що вона люб’язно погодилася.
Детальніше ...

Делегація НУФВСУ взяла участь у ХХІІ Міжнародному науковому конгресі «Олімпійський спорт і спорт для всіх»

У Тбілісі (Грузія) на честь 80-річчя Грузинського державного університету фізичного виховання і спорту відбувся ХХІІ Міжнародний науковий конгрес «Олімпійський спорт і спорт для всіх». Захід об`єднав 122 науковці 54 закладів вищої освіти з 17 країн світу: України, Литви, Латвії, Польщі, Білорусі, Вірменії, Болгарії, КНР, Казахстану тощо.
Детальніше ...

У Вінниці стартували фінальні змагання Спортивних ігор України серед студентів коледжів (технікумів)

Сьогодні, 2 листопада, спортивному залі Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій відбулося урочисте відкриття фінальних змагань з волейболу (дівчата) за програмою Спортивних ігор України серед студентів коледжів (технікумів).
Детальніше ...

Борчиня Алла Черкасова – найкраща спортсменка жовтня в Україні

Національний олімпійський комітет України визнав чемпіонку світу з жіночої боротьби Аллу Черкасову найкращою спортсменкою жовтня в Україні. Її наставника Олексія Мельника названо найкращим тренером другого осіннього місяця.
Детальніше ...

Віце-чемпіонка Юнацької Олімпіади Софія Лискун зустрілася із студентами Луганщини

У теплій, дружній атмосфері відбулася сьогодні зустріч віце-чемпіонки  III Юнацьких Олімпійських Ігор в Буенос-Айресі (Аргентина) вихованки обласної СДЮШОР «Олімпійська надія» (директор Барчишак Н.Ю.)  Софії Лискун із студентами та  спортивною  спільнотою, організованою Луганським обласним відділенням НОК України (начальник - Острєцов В.В. ), обласним відділенням Олімпійської Академії України (Галій С.М.) при підтримці НН ІФВС ДЗ «ЛНУ ім. Тараса Шевченка»(директор -  Полулященко Ю.М.).
Детальніше ...