МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Олімпійський урок в Ужгородській ЗОШ №6 ім. В.С. Гренджі-Донського

В Ужгородській   ЗОШ №6 ім. В.С. Гренджі-Донськогобув проведений Олімпійський тиждень в рамках якого відбувся Олімпійський урок. Участь в заході взяло 785 учнів закладу. Урочисте відкриття розпочалося з показового виступу гурту «Перлинка».
Детальніше ...

Олімпійська Академія для дошкільнят

У дитячому садочку «Катруся» міста Кремінна відбулось яскраве спортивне свято у рамках Олімпійського тижня, що крокує Луганщиною. Дітлахи із задоволенням змагалися у вікторинах, естафетах інтелектуально-розважальної програми, показували свою спритність та майстерність не тільки у спорті , а й у розвагах. Запальні танці з Олімпійським вогнем  та флешмоби вразили як вболівальників так і суддів заходу. Але , як завжди, перемогла дружба!
Детальніше ...

Львів приймає чемпіонат України-2018 з важкої атлетики

Другий рік поспіль, з 11-го до 16-е вересня, у Львові відбудеться чемпіонат України серед чоловіків та жінок з важкої атлетики. У національному чемпіонаті спортивну честь Львівщини будуть захищати 30 атлетів – 8 жінок та 22 чоловіки. Відкриття чемпіонату України відбудеться сьогодні, 11-го вересня, о 16:00, а власне самі змагання розпочнуться завтра, 12-го вересня, о 09:00 у новому реконструйованому спеціалізованому важкоатлетичному залі СК «Епіцентр» (м. Львів, вул. Пекарська, 50) на базі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького. Буде встановлено подіум європейського стандарту у великому ігровому залі із відремонтованими трибунами для уболівальників, а важкоатлетичний зал з дев’ятьма помостами служитиме для розминки спортсменів перед виходом на подіум.
Детальніше ...

СЛАВА УКРАЇНІ! - СТИЛЬНО, МОДНО, ПАТРІОТИЧНО!!!

Подія. Міністр молоді і спорту Ігор Жданов схвалив розміщення на футболках національної збірної з футболу гасла «Слава Україні». Він також закликав національні збірні з різних видів спорту підтримати подібну практику: «Cтильно, модно, патріотично! Підтримую і закликаю інші національні збірні команди України з різних видів спорту переймати подібну практику розміщення гасла «Слава Україні!» при замовленні та виготовленні форми. А першими, наскільки я пам'ятаю, таку традицію започаткували Національні паралімпійська та дефлімпійська збірні команди нашої країни. Слава Україні!», - написав Жданов.

Детальніше ...

Харків в очікуванні важливого свята - Міжнародного дня студентського спорту

До Харківської державної академії фізичної культури завітали з робочим візитом Імас Євген - ректор Національного університету фізичного виховання і спорту України, президент Спортивної студентської спілки України, Стеценко Вадим – голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.
Детальніше ...

УСІ НА ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК!

ДРУЗІ! У СУБОТУ (1 ВЕРЕСНЯ, 15.00) УСІ НА СТОЛИЧНУ ОБОЛОНСЬКУ НАБЕРЕЖНУ!!! ТУТ ВІДБУДЕТЬСЯ ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК! ТАКОГО ВИ ЩЕ НЕ БАЧИЛИ!!!

Ось що мені розповіли в НОК України ...

Детальніше ...