МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Увага! БЛИСКАВКА! Говорить і показує Коїмбрі!

У ці хвилини в аеропорту "Бориспіль" завершуються урочисті проводи українських спортсменів на Європейські університетські ігри, які пройдуть з 15 по 29 липня в португальському місті Коїмбра. Першими до Португалії вирушають наші бадмінтоністи. Це повпреди Харківського національного університету "Харківський політехнічний інститут Віталій Конов, Марина Ільїнська, Владислава Лісна, Михайло Махновський, Анна Міхалькова, Владислав Стерін, Олександр Шмундяк (на фото). Бадмінтоністи змагатимуться з 12 по 20 липня.
Детальніше ...

На чемпіонаті ВНЗ України з важкої атлетики студентки ЛДУФК здобули п’ять медалей

У чарівному Кам’янці-Подільському, на найсучаснішій в Україні важкоатлетичній базі спортивної підготовки СК «Епіцентр» триває чемпіонат України-2018 з важкої атлетики серед студентів закладів вищої освіти. Студентки Львівського державного університету фізичної культури здобули п’ять нагород – дві золоті та три бронзові медалі.
Детальніше ...

Незабутній відпочинок школярів Донеччини

Літні канікули 2018 року для вихованців пришкільних таборів ЗЗСО Південної зони Донецької області стануть незабутніми. Протягом трьох тижнів 500 вихованців  знайомилися з основними правилам поведінки на відкритому водоймищі, навчалися та вдосконалювали техніку плавання.
Детальніше ...