Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Анастасія Бризгіна блискуче подолала кваліфікацію чемпіонату Європи U-20

В  італійському місті Гросетто сьогодні розпочався чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів до 20 років. У складі збірної України Запорізьку область представляє Анастасія Бризгіна, яка навчається на 3 курсі Економіко-правничого коледжу ЗНУ, за спеціальністю «Фізичне виховання».
Детальніше ...

На Львівщині стартує Кубок Лева з веслування на човнах-драконах

У суботу, 22 липня 2017 року, спортивно-веслувальна база Львівського
обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства
освіти і науки України (с. Наварія Пустомитівського району Львівської області)
вдруге прийматиме  Кубок Лева з веслування на човнах-драконах.
Детальніше ...

Вдалий виступ сєверодонецьких плавців у ластах на чемпіонаті Європи

У Вроцлаві (Польща) відбувся чемпіонат Європи з плавання в ластах. У ньому брала участь і збірна команда України з підводного спорту. Вона провела своєрідну репетицію перед Х Всесвітніми іграми з неолімпійських видів спорту, які незабаром відбудуться у цьому ж місті.
Детальніше ...

У Лисичанську відкрили перший на сході критий центр вуличної культури«Дружба-фест»

15 липня у приміщенні міського кінотеатру відкрили перший на сході критий центр вуличної культури, а саме скейт-парк «Дружба». Це безкоштовний критий урбан-простір для спортивної та творчої молоді, яка займається вуличною культурою.
Детальніше ...

«Олімпійський день» до Дня міста Кремінна

Незалежно від віку, статті, національності, соціального статусу, ідеологічних та релігійних переконань кожен має можливість займатися спортом – це є фундаментальною основою української системи спортивного виховання і самовдосконалення.
Детальніше ...

Змагаються сумські екстримали

Лижна база Сумського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України гостинно прийняла членів клубу любителів бігу «Явір».
Детальніше ...

У Сумах відбулися традиційні всеукраїнські змагання «Марафон Чеха»

Незважаючи на досить прохолодну погоду, в суботу вранці на озері Чеха плавали любителі відкритої води. У турнірі взяли участь 43 спортсмени від малого до великого. Наймолодшому учаснику - 7, найстаршому - 50 років. Дистанції - від 100 до 5000 м. Крім сумчан, плавали ще й полтавці.
Детальніше ...

Вихованець БВУФК Ілля Кравченко – бронзовий призер чемпіонат світу з легкої атлетики

На чемпіонаті світу з легкої атлетики, що завершився учора у кенійському Найробі, вихованець Броварського вищого училища фізичної культури Кравченко Ілля, здобув для української команди п’яту нагороду, виборовши у стрибках з жердиною бронзову медаль ‑ 4 м 70 см.
Детальніше ...