МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Про підсумки Всесвітньої зимової Універсіади – в ефірі ТРК «Львів»

Про підсумки Всесвітньої зимової Універсіади – в ефірі ТРК «Львів»
Днями чемпіон XVII Всесвітньої зимової Універсіади Віталій Кільчицький з начальником Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолієм Ігнатовичем в ефірі ранкового шоу Львівської обласної державної ТРК «Львів» - «Доброго ранку, Львове» розповідали глядачам про підсумки наймасштабніших спортивних стартів зими - Всесвітньої зимової Універсіади.
 
Керівник освітянського спорту Львівщини Анатолій Ігнатович розповів телеглядачам про результати XXVII зимової Універсіади-2015 для українських студентів-спорстменів. Анатолій детально описав види програми, в яких виступали львів’яни, також про те, що українська збірна фінішувала тринадцятою, вигравши п’ять медалей: 2 золоті, 1 срібна, 2 бронзові.
 
Володар золотої нагороди від Львівщини, студент Львівського державного університету фізичної культури Віталій Кільчицький поділився секретом успіху, розповів про переживання та підготовку до Універсіади. Крім того, Віталій дав рекомендації глядачам щодо здорового харчування та порадив усім більш активно займатися спортом.
 
Загалом, 20-ти хвилинна цікава і різнопланова ранкова дискусія сприяла підняттю настрою та спортивного завзяття телеглядачів Львівщини.
 
Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

 

вгору