Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Українська студентська делегація взяла участь у церемонії закриття XXVII зимової Універсіади-2015 Рекомендовані

Українська студентська спортивна делегація, на чолі з головою Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Михайлом Мельником та його першим заступником Володимиром Авраменком, успішно справилася з поставленими перед командою завданнями. Українська збірна фінішувала тринадцятою, вигравши п’ять медалей (2-1-2). Усі свої медалі українські студенти завоювали в одному виді спорту ‑ біатлоні. Чемпіонами стали Дмитро Русинов (індивідуальна гонка) та Віталій Кильчицький (мас-старт). У цій же дисципліні мас-старт Русинов завоював срібну нагороду, а бронзові медалі Україні принесли Яна Бондар (жіночий мас-старт) і команда в змішаній естафеті, де крім Бондар і Русинова брали участь Юлія Бригинець та Руслан Ткаленко.
   Церемонія закриття Універсіади пройшла в льодовому Палаці спорту Гранади. На початку церемонії волонтери винесли прапори всіх країн-учасниць Універсіади (серед них – український прапор).
   Потім на імпровізовану сцену піднявся мер Гранади Хосе Уртадо і президент Міжнародної федерації студентського спорту (FISU) Жан-Луї Гальєн, які подякували оргкомітету, волонтерам і спонсорам за плідну роботу. Президент (FISU) Гальєн також залишився задоволений тим, як Гранада і вся Іспанія прийняла найбільші зимові студентські змагання світу.

Нагадаємо, що зимова Універсіада-2015 вперше у своїй історії проходила в двох країнах. З 24 січня по 1 лютого місцем проведення Всесвітніх студентських ігор стали словацькі Штрбське Плесо та Осрблі, де проходили змагання з лижних гонок, біатлону, стрибків на лижах з трампліна і лижного двоборства. 4 лютого Універсіада переїхала до Іспанії, де в Гранаді і Сьєрра-Неваді розігрувалися медалі в хокеї, керлінгу, фігурному катанні, сноуборді, гірськолижному спорті, фрістайлі та шорт-треку.
Переможцем Універсіади стала збірна Росії ‑ 20 золотих медалей, 18 срібних і 18 бронзових ‑ всього 56 нагород. До трійки найкращих також увійшли збірні Південної Кореї (5-9-2=16) і Казахстану (5-6-0=11).
   Пропонуємо вашій увазі таблицю командного медального заліку зимової Універсіади-2015