Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Сьогодні в іспанській Гранаді фінішує зимова Універсіада-2015 Рекомендовані

Сьогодні в іспанській Гранаді фінішує зимова Універсіада-2015
Сьогодні, 14 лютого 2015 року, на зимовій Універсіаді-2015 в іспанських містах Гранада і Сьєрра-Невада буде розіграно останні п’ять комплектів медалей. Останні чемпіони студентських ігор визначаться в гірськолижному спорті (2 комплекти), з фрістайлу (2 комплекти) та хокеї (один комплект). На сьогоднішній ранок збірна України з п’ятьма нагородами (2-1-2) займає тринадцяту сходинку в загальнокомандному заліку.

Напередодні завершився турнір по шорт-треку. Останні комплекти винагород розіграли чоловіки і жінки в забігах на дистанціях 1000 метрів, а також в естафетах: жінки на дистанції 3000 метрів і чоловіки на дистанції 5000 метрів. У забігах на 1000 метрів серед чоловіків золоту медаль завоював південнокореєць Сіна Пак. Володарем «срібла» став його співвітчизник Іра Сео. «Бронзу» виграв китаєць Чен Гуан.
   Українці Станіслав Омельченко, Артем Хмельовський і Никіта Соколов далі за передкваліфікацію не прошли і зайняли 29-і, 30-і і 31-і місця відповідно.
   Серед жінок весь подіум зайняли південнокореянки. Перемогла Алан Ким. Срібну медаль завоювала Юнбьюл Лі. «Бронза» дісталася Хакюн Сон.
   Українка Олена Коринчук дійшла до чвертьфіналу і зайняла 17-е місце, а Діана Михальчук і Софія Власовавідібралися у фінал «В» і зайняли підсумкове 7-е місце.
   Чоловічу естафету виграли китайці. На другий рівень подіуму піднялися росіяни. Замкнули трійку призерок французи.
   Українці Артем Хмельовський, Станіслав Омельченко, Микита Соколов і Олександр Желтоног далі за кваліфікацію не пройшли і зайняли підсумкове 9-е місце.
   Комплекти нагород розіграли гірськолижниці в слаломі і в загальному заліку Універсіади-2015. У слаломі золоту медаль завоювала норвежка Теа Гросвольд. Володаркою «срібла» стала німка Моніка Хюбнер. «Бронзу» поклала в скарбничку команди канадка Єва Рутье.
   Українка Роксана Тимченко зайняла 35-е місце. За підсумками загального заліку турніру (супергігант + суперкомбінація + гігантський слалом + слалом) перше місце посіла норвежка Марен Нессен Біркеланд. Другою стала представниця Андорри Карміна Паллас. Замкнула трійку призерок словачка Яна Гантнерова.
   Наша Роксана Тимченко зайняла 11-е місце.
Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.