МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Ковзанярки повернулися додому, шокувавши в Алмати ковзанярську спільноту

Ковзанярки повернулися додому, шокувавши в Алмати ковзанярську спільноту
Сьогодні додому з Алмати повернулися наші ковзанярки, які виступали на 28-й Всесвітній зимовій Універсіаді-2017. Справжню сенсацію створила Анна Музика. Ні, вона не стала медалісткою - зупинилася за крок від п'єдесталу пошани. Глядачі гаряче вітали спортсменку, яка фінішувала четвертою, перепитуючи один одного: хто це така і звідки вона взялася, суперниці, які фінішували після українки, просто шоковані, а сама Анна так і не зрозуміла достеменно, що ж там відбулося на слизькому льоду "Медеу".
Досі Мизика жодного разу не бігла мас-старт у ковзанах, допоміг досвід роликового спорту, а ще величезне бажання повернути обличчям фізкультурних чиновників до ковзанярського спорту. Це четверте місце не завдяки, а наперекір. Але завдяки таким стартам на зимовій Універсіаді, віриться, що наших ковзанярів ми знову будемо бачити і на Білих Олімпіадах!
Запитали про найближчі плани. Дівчата відповіли, що трохи відпочинуть, а потім за навчання і за підготовку до нових стартів. Адже попереду - зимова Олімпіада-2018 в Кореї.
Микола Моторний (прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України).
вгору