МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Олександра Назарова - Максим Никітін: «Завдяки Універсіаді сподіваємося успішно виступити на чемпіонаті світу

Олександра Назарова - Максим Никітін: «Завдяки Універсіаді сподіваємося успішно виступити на чемпіонаті світу
Українська пара Олександра Назарова - Максим Никітін (студенти Харківської державної академії фізичної культури) лідирувала після першого дня змагань у танцях на льоду з мінімальним відривом, але вдало відкотивши сьогодні довільну програму, збільшила свою перевагу і впевнено зайняла підсумкове перше місце.
- Ми ради, бо нам вдалося зробити все, що було заплановане, - сказав Максим. - Зробили все, що могли, суперникам бажаємо успіху. На даний момент, виходячи з нашої готовності, - це був хороший прокат. Універсіада займала важливе місце в поточному сезоні. А, взагалі, головна наша мета - потрапити на Олімпіаду-2018. Незабаром ми візьмемо участь в чемпіонаті світу, де будуть розіграні олімпійські ліцензії. Тому в Алмати ми намагалися провести генеральну репетицію. Вважаємо, що вона вдалася. Гідний рівень конкуренції, вся атмосфера «Алмати-арени» відповідає змаганням високого рангу.
- Ми вдячні організаторам Універсіади, глядачам і всім спортсменам за ті відчуття, які випробовували впродовж цих днів, - доповнила Олександра. - Дуже сподобалося  Атлетичне селище. Дякуємо Казахстану.  Контакт з публікою хай і незримо, але присутній. Глядачі дуже тонко відчувають спортсменів, і це стимулювало нас під час виступу.
Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору