Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Зимова Універсіада-2017: 3 лютого. Підсумки дня

28-я Всесвітня зимова універсіада перевалила через екватор - до вечора 3-го лютого було розіграно 43 комплекти нагород з 85-ти запланованих.

Незважаючи на досить складні погодні умови на гірських об'єктах Ігор (на «Медеу», «Шимбулак» було хмарно і йшов дрібний сніг з дощем) всі заплановані на 3 лютого змагання пройшли за розкладом, визначивши переможців та призерів у восьми видах програми.

На ВК «Медеу» в змаганнях дівчат на дистанції 5 000 метрів своє друге «золото» Універсіади-2017 виграла білоруська ковзанярка Марина Зуєва, а у чоловіків дворазовим чемпіоном Ігор став представник Кореї Ча Мін Кью, який випередив усіх суперників в бігу на 1 000 метрів
На ЛБК «Алатау» стали відомі найсильніші в біатлонних гонках переслідування. У суперечці жінок на дистанції 10 км володаркою «золота» стала українка Надія Белкіна, а у чоловіків, які змагалися в гонці на 12,5 км, відзначився росіянин Сергій Корастилев.

Перше місце в змаганнях дівчат-гірськолижниць в слаломі-гіганті зайняла японка Аса Андо. І, нарешті, в мас-старті у двоборцев, де спочатку учасники бігли 10-кілометрову лижну гонку, а потім здійснювали по два стрибки з трампліна К-95, всіх конкурентів випередив поляк Адам Цеслар.
Дві чергові нагороди найвищого ґатунку виграли господарі Ігор. У змаганнях фристайлістів у паралельному могулі кращими стали Юлія Галишева і Дмитро Рейхерд (вчора вони ж були першими в індивідуальному турнірі могулісти).
Після розіграшу 43-х комплектів медалей таблицю неофіційного командного заліку впевнено команда  Росії (15 золотих, 17 срібних і 8 бронзових нагород). На другому місці збірна Казахстану (8, 2, 8), на третьому - команда Японії (3, 8, 5).Українська команда з шістьма медалями (1-2-3) на десятому місці.
Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.