МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Зимова Універсіада-2017: 1 лютого. Підсумки дня

На 28-х Всесвітніх зимових студентських іграх було розіграно сім комплектів медалей.
На арені високогірного комплексу «Медеу» жінки змагалися в бігу на 3 000 метрів, а чоловіки - на 500-метровій спринтерській дистанції. У представниць прекрасної статі найсильнішою очікувано стала спортсменка з Білорусі Марина Зуєва, яка випередила найближчу суперницю Нану Такахаші з Японії на дев'ять секунд. У чоловіків відзначився корейський ковзаняр Ча Мін Кью, який був швидше суперників в кожному з двох стартів.
На ГЛК «Шимбулак», нарешті, відбулися змагання жінок в супергіганті, що входить в альпійську комбінацію, які були перенесені на день через сильний снігопад. За підсумками двох стартів (слалом і супергігант) стала росіянка Анастасія Силантьєва. У суперечці чоловіків в аналогічній дисципліні відзначився латвійський гірськолижник Крістапс Звейніекс.
На МКЛТ «Сункар» і ЛБК «Алатау» пройшли змагання двоборців в індивідуальній першості. Кращим тут виявився росіянин В'ячеслав Барков, який випередив на фініші 10-кілометрової гонки переслідування поляка Адама Цеслара всього на одну секунду.
І, нарешті, ввечері на «Сункар» в присутності великої кількості вболівальників два комплекти нагород розіграли стрибуни з трампліну. У жіночих індивідуальних змаганнях на трампліні К-95 два верхні рядки п'єдесталу зайняли японські спортсменки Харука Івасів і Юка Кобаяші. У чоловіків співвітчизниць підтримав Наоки Накамура, який випередив за результатами двох стрибків росіянина Михайла Максімочкіна.
За три змагальних дні на Універсіаді визначилися найсильніші в 24-х з 85-и видів програми. У неофіційному командному заліку впевнене лідерство зберігає збірна Росії (10 золотих, 8 срібних і 3 бронзові нагороди). На другому і третьому місцях розташовуються команди Японії (2, 5, 1) і Казахстану (2, 2, 4).
2 лютого на аренах Студентських ігор-2017 буде розіграно 11 комплектів медалей.
Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.