Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Тижневик "Освіта України" - про підсумки зимової Універсіади-2017

А я ще живу Всесвітньою зимовою Універсіадою-2017, яка вже стало історією. Наші студенти успішно склали міжнародну спортивну сесію, увійшовши до провідної десятки найкращих команд Універсіади (усього було 57 країн). У скарбничці української команди 9 медалей (2-3-4).

Детальніше ...

Ковзанярки повернулися додому, шокувавши в Алмати ковзанярську спільноту

Сьогодні додому з Алмати повернулися наші ковзанярки, які виступали на 28-й Всесвітній зимовій Універсіаді-2017. Справжню сенсацію створила Анна Музика. Ні, вона не стала медалісткою - зупинилася за крок від п'єдесталу пошани. Глядачі гаряче вітали спортсменку, яка фінішувала четвертою, перепитуючи один одного: хто це така і звідки вона взялася, суперниці, які фінішували після українки, просто шоковані, а сама Анна так і не зрозуміла достеменно, що ж там відбулося на слизькому льоду "Медеу".
Досі Мизика жодного разу не бігла мас-старт у ковзанах, допоміг досвід роликового спорту, а ще величезне бажання повернути обличчям фізкультурних чиновників до ковзанярського спорту. Це четверте місце не завдяки, а наперекір. Але завдяки таким стартам на зимовій Універсіаді, віриться, що наших ковзанярів ми знову будемо бачити і на Білих Олімпіадах!
Запитали про найближчі плани. Дівчата відповіли, що трохи відпочинуть, а потім за навчання і за підготовку до нових стартів. Адже попереду - зимова Олімпіада-2018 в Кореї.
Микола Моторний (прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України).

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

У середу, 8 лютого 2017 року, в аеропорту "Бориспіль" (20.40) зустрічаємо ГЕРОЇВ 28-ї Всесвітньої зимової Універсіади: золотих, срібних і бронзових медалістів Надію Белкіну, Яну Бондар, Максима Івко та Артема Тищенка

Зимова Універсіада-2017: У нас є ще сподівання на медалі!

Завтра, 7 лютого, на 28-й Всесвітній зимовій Універсіаді-2017 передостанній день змагань. Буде розіграно 14 комплектів  медалей  (біатлон, гірські лижі, кьорлінг, лижні перегони, лижний фрістайл, сноуборд і шорт-треку)

Олександра Назарова - Максим Никітін: «Завдяки Універсіаді сподіваємося успішно виступити на чемпіонаті світу

Українська пара Олександра Назарова - Максим Никітін (студенти Харківської державної академії фізичної культури) лідирувала після першого дня змагань у танцях на льоду з мінімальним відривом, але вдало відкотивши сьогодні довільну програму, збільшила свою перевагу і впевнено зайняла підсумкове перше місце.