МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Чернігівська студентка Ірина Варвинець – бронзова призерка зимової Універсіади-2013

Чернігівська студентка Ірина Варвинець – бронзова призерка зимової Універсіади-2013
Представниця Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка Ірина Варвинець здобула бронзову медаль зимової Універсіади-2013 на дистанції 12,5 кілометра із загальним стартом.
   Наша біатлоністка  з-поміж майже тридцяти учасниць з перших метрів увійшла до групи лідерів, які реально претендували на призові місця. Після першого вогневого рубежу (без жодного промаху) була третьою. На другому вогневому рубежі також вдала стрільба, але з швидкістю виникли проблеми і Варвинець перемістилася на четверте місце. Вдалим виявився третій вогневий рубіж. Знову влучна стрільба і – друга позиція. Та на останньому вогневому рубежі чернігівська студентка заробляє штрафне коло, але проявляє силу волі до перемоги і практично вириває бронзову медаль у представниць Польщі та Білорусі. Таким чином, Ірина до срібної медалі додала ще й «бронзу».
   На фініші бронзову та срібну призерку Універсіади-2013 Ірину Варвинець уже чекала українська делегація на чолі з  головою Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Євгеном Баженковим та президентом Спортивної студентської спілки України Василем Кременем. Зокрема, Євген Володимирович подякував Ірині за таку важливу для нашої команди бронзову медаль, побажав їй нових злетів на спортивний Олімп і передав палкі вітання з вдалим виступом від Міністра освіти і науки України Дмитра Володимировича Табачника.
   Після цієї біатлонної гонки у скарбниці збірної України дев’ять медалей (3 золоті, 3 срібні та 3 бронзові) і восьме загальнокомандне місце.
   Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору