Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Тернопільський біатлоніст Дмитро Підручний – чемпіон зимової Універсіади-2013

Студент Тернопільського національного  педагогічного університету імені В.  Гнатюка Дмитро Підручний вигравши п’ятнадцятикілометрову біатлонну гонку із загальним стартом, став володарем повного комплекту нагород ХХУІ Всесвітньої зимової Універсіади-2013. Тепер на рахунку тернопільського біатлоніста золота, срібна і бронзова медалі.
   На старт вийшло майже тридцять спортсменів. Серед них – п’ятеро українських хлопців. Потужно розпочали гонку Дмитро Підручний, чех Томас Крупчик і росіянин Дмитро Йолкін. На вогневому рубежі лежачи український біатлоніст промахнувся тільки один раз, але вже на дистанції швидко відіграв втрачений час і з наростаючою швидкістю почав збільшувати відрив від найближчих переслідувачів. На другому вогневому рубежі у нашого студента також один промах лежачи. На третьому вогневому рубежі він промахнувся стоячи, а ось на четвертому вогневому рубежі Дмитро закрив усі мішені. І стрімку пройшов заключний відрізок дистанції, фінішувавши з чемпіонським результатом 39 хвилин, 0,8 секунди. Його найближчі переслідувачі допустили набагато більше промахів та й з швидкістю у них були проблеми. Другим фінішував Крупчик, який відстав від Підручного на 28, 4 секунди. «Бронза» в Йолкіна, який відстав від чемпіона на 30, 5 секунди.
   Після переможного фінішу  новоспеченого чемпіона привітали голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Євген Баженкова та президент Спортивної студентської спілки України Василь Кремень. Зокрема, Євген Володимирович передав палкі вітання з вдалим виступом від Міністра освіти і науки України Дмитра Володимировича Табачника.
   Після цієї біатлонної гонки у скарбниці збірної України вісім медалей (3 золоті, 3 срібні та дві бронзові) і восьме загальнокомандне місце.
   Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.