Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Список спортсменів кандидатів ХХVIII-у Універсіаду-2015

Список спортсменів кандидатів ХХVIII-у Універсіаду-2015
                  Вищі навчальні заклади
 
Національний університет фізичного виховання і спорту України

1.

Іванов Юрій

Веслування академічне

 

2.

Довгодько Iван

Веслування академічне

 

3.

Довгодько Наталія

Веслування академічне

 

4.

Хмара Ігор

Веслування академічне

 

5.

Ковальов Станіслав

Веслування академічне

 

6.

Бежура Джоан Фейбі

фехтування

 

7

Бровко Інна

Фехтування

 

8.

Раскосов Дмитро

Фехтування

 

9.

Стаценко Євгеній

фехтування

 

10.

Жарський Валерій

фехтування

 

11.

Тараненко Юрій

фехтування

 

12.

Станкевич Володимир

фехтування

 

13.

Верняев Олег

Гімнастика спортивна

 

14.

Кисла Ангеліна

Гімнастика спортивна

 

15.

Грибук Володимир

Гімнастика спортивна

 

16.

Різатдінова Ганна

Гімнастика художня

 

17.

Грідасова Олександра

Гімнастика художня

 

18.

Гомон Євгенія

Гімнастика художня

 

19.

Гудим Валерія

Гімнастика художня

 

20.

Дмитраш Олена

Гімнастика художня

 

21.

Мазур Вікторія

Гімнастика художня

 

22.

Мульміна Анастасія

Гімнастика художня

 

23.

Нечипорук Олександр

Легка атлетика

 

24.

Косинський Дмитро

Легка атлетика

 

25.

Варварук Сергій

Плавання

 

26.

Шемберев Максим

плавання

 

27.

Оселедець Дмитро

плавання

 

28.

Дрозд Максим

Волейбол

 

29

Мороз Микола

волейбол

 

30

Ромолданова Ірина

Тхеквондо (ВТФ)

 

31.

Єфремов Андрій

футбол

 

32.

Зозуля Олексій

футбол

 

33.

Бутенін Артем

футбол

 

34.

Боровець Максим

футбол

 

 
 
 
 
 
 
Тернопільський національний економічний університет

1.

Скрипак Ольга

Легка атлетика

 

2.

Кодола Надія

волейбол

 

3.

Дельрос Вікторія

волейбол

 

4.

Дудник Катерина

волейбол

 

5.

Дубінська Ангелина

волейбол

 

6.

Мадзар Оксана

волейбол

 

7.

Карпець Діана

волейбол

 

8.

Яременко Анна

волейбол

 

9.

Палій Юлія

волейбол

 

10.

Хнилук Тетяна

волейбол

 

11.

Дарсман Світлана

волейбол

 

12.

Дегтярьова Марина

волейбол

 

13.

Лісенкова Ганна

волейбол

 

14.

Ілітчук Михайло

дзюдо

 

15.

Рудник Антон

дзюдо

 

 
Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту

1.

Клочко Вікторія

Легка атлетика

 

2.

Пікінер Ірина

плавання

 

3.

Коба Надія

плавання

 

 
Академія рекреаційних технологій і права

1.

Сахарук Ігор

Легка атлетика

 

2.

Шумкіна Олена

Легка атлетика

 

 
Сумський державний педагогічний університет ім..А.С.Макаренка

1.

Кашина Інна

Легка атлетика

 

 

 
Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки

1.

Мирончук Валентина

Легка атлетика

 

2.

Степанюк Анна

волейбол

 

 
Житомирський державний університет ім..Івана Франка

1.

Яковчук Галина

Легка атлетика

 

 
Межрегіональна академія управління персоналом

1.

Главан Ігор

Легка атлетика

 

2.

Вітовщик Василина

Легка атлетика

 

3.

Коваленко Назар

Легка атлетика

 

4.

Банзерук Іван

Легка атлетика

 

5.

Ермаченко Олександр

футбол

 

6.

Коновалов Микита

футбол

 

 
Чернігівський національний педагогічний університет ім..Т.Г.Шевченка

1.

Варавва Антон

Легка атлетика

 

 
Харківська державна академія фізичної культури

1.

Окачев Володимир

Гімнастика спортивна

 

2.

Грико Владислав

Гімнастика спортивна

резерв

3.

Грибук Володимир

Гімнастика спортивна

резерв

4.

Степанюк Дар`я

плавання

 

5.

Кальченко Катерина

волейбол

 

6.

Чернуха Анастасія

волейбол

 

7.

Степанчук Аліна

волейбол

 

8.

Терьоменко Дмитро

волейбол

 

9.

Шевченко Олег

волейбол

 

10.

Гармаш Пилип

волейбол

 

11.

Дмитрієв Олександр

волейбол

 

12.

Долгополов Дмитро

волейбол

 

13.

Тютлін Сергій

волейбол

 

14.

Канівець Дмитро

дзюдо

 

15.

Гуляєв Артем

дзюдо

 

16.

Каланіна Єлізавета

дзюдо

 

17.

Корнута Анна

Легка атлетика

 

 
Сумський державний університет

1.

Богдан Дмитро

волейбол

 

2.

Клямар Олексій

волейбол

 

3.

Синиця Юрій

волейбол

 

4.

Антоненко Артем

волейбол

 

5.

Ядов Богдан

дзюдо

 

6.

Левицька Тетяна

дзюдо

 

 
         Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого

1.

Грюк Олександр

волейбол

 

2.

Черняк Інна

дзюдо

 

 
Запорізький національний університет

1.

Тарасова Галина

Дзюдо

АБС

2.

Надтока Олександр

Веслування аадемічне

 

3.

Фролов Сергій

плавання

 

 
Одеський національний політехнічний університет

1.

Плавін Богдан

плавання

 

 
 
 
Миколаївський національний університет ім.Сухомлинського

1.

Бондаренко Антон

Веслування академічне

 

 
Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ

1.

Панько Федір

Дзюдо

+ 100

 
Черкаський національний університет _м...Богдана Хмельницького

1.

Сапсай Анастасія

Дзюдо

+ 78

 
Національний технічний університет  « ХПІ»

1.

Павліченко Дар`я

Стрільба з луку

 

2.

Самаранц Дар`я

бадмінтон

 

3.

Дмитришин Анастасія

бадмінтон

 

4.

Нестеренко Кирил

бадмінтон

 

 
Львівський державний університет безпеки життєдіяльності

1.

Большаков Владислав

Блочний лук

 

 
         Херсонський державний університет

1.

Міхайлов Андрій

Веслування академічне

 

2.

Верестюк Артем

Веслування академічне

 

3.

Нікулін Владислав

Веслування академічне

 

4.

Ковалева Наталія

Веслування академічне

 

5.

Міхай Дмитро

Веслування академічне

 

6.

Верхогляд Дарина

Веслування академічне

 

7.

Німченко Євгенія

Веслування академічне

 

8.

Мазалов Анатолі

футбол

 

 
Національний університет кораблебудування _ім.адмірала Макарова

1.

Цап Юрій

фехтування

 

2.

Мамонтова Олександра

фехтування

 

3.

Кирилова Валерія

гандбол

 

4.

Трубіцина Поліна

гандбол

 

5.

Ткаченко Юлія

гандбол

 

6.

Дзеркаль Ганна

плавання

 

 
         Львівський державний університет фізичної культури

1.

Пантелеева Ксенія

фехтування

 

2.

Свистіль Юлія

фехтування

 

3.

Жовнір Ольга

фехтування

 

4.

Гречковський Андрій

Легка атлетика

 

5.

Сімбатін Тамара

гандбол

 

6.

Барановська Анастасія

гандбол

 

7.

Сідлецька Вікторія

гандбол

 

8.

Дорожнівська Анастасія

гандбол

 

9.

Косьміна Влада

гандбол

 

10.

Коновалова Маріна

гандбол

 

11.

Гілязетдінова Єлізавета

гандбол

 

12.

Сабова Наталія

гандбол

 

13.

Гладун Марія

гандбол

 

14.

Стельмах Ірина

гандбол

 

15.

Біла Марія

гандбол

 

16.

Парандій Олеся

гандбол

 

17.

Новотрясов Артур

футбол

 

18.

Козак Михайло

футбол

 

 
Харківський національний педагогічний університет _м…Г.Сковороди

1.

Сич  Ян

фехтування

 

2.

Цвілій Аліна

Легка атлетика

 

 
Кам`янець-Подільський національний університет _м…Івана Огіенка

1.

Радівілов Ігор

Гімнастика спортивна

 

2.

Єгоров Ілля

Гімнастика спортивна

 

3.

Арсеньєв Віталій

Гімнастика спортивна

 

4.

Санькова Кристина

Гімнастика спортивна

 

5.

Толкач Денис

дзюдо

 

6.

Гевондян Шушана

дзюдо

 

7.

Макуха Іванна

дзюдо

 

8.

Шоркін Дмитро

волейбол

 

9.

Томін Юрій

волейбол

 

10.

Шиманський Андрій

волейбол

 

11.

Чорнобай Сергій

футбол

 

 
         Хмельницький національний університет

1.

Щукла Ірина

фехтування

 

 
Дніпропетровський національний університет _м…Олеся Гончара

1.

Леонов Кирил

бадмінтон

 

 
Національний університет « Львівська політехніка»

1.

Савчин Наталія

гандбол

 

2.

Смоліна Леся

гандбол

 

3.

Косик Олена

гандбол

 

4.

Нагорна Марина

гандбол

 

5.

Бабій Вікторія

гандбол

 

6.

Біла Марія

гандбол

 

 
 
Полтавський університет економіки і торгівлі

1.

Лемешко Любомир

плавання

 

 
Ужгородський національний університет

1.

Воронова Надія

гандбол

 

2.

Кільч Наталія

гандбол

 

 
Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського
         «Харківський авіаційний інститут»

1.

Марченко Артем

Тхевондо (ВТФ)

 

 
Харківський національний автомобільно-дорожний університет

1.

Ігнатій Данило

Тхеквондо (ВТФ)

 

 
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

1.

Маркевич Ірина

Тхеквондо (ВТФ)

 

 
Одеська національна юридична академія

1.

Гордіенко Олександр

дзюдо

 

 
Чорноморський державний університет імені Петра Могили

1.

Прокуда Олена

фехтування

 

 
Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна

1.

Девятьяров Марат

теніс

 

2.

Орлов Владислав

теніс

 

3.

Поляков Максим

гольф

 

 
Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет імені Г. Сковороди

1.

Цвілій Аліна

Легка атлетика

 

 
Дніпропетровська державна фінансова академія

1.

Лівер Марія

плавання

 

 
Одеський національний морський університет

1.

Зубок Євгеній

футбол

 

 
Київський національний торговельно-економічний університет

1.

Марченко Артем

футбол

 

2.

Скрипник Максим

футбол

 

 
 
 
Тернопільський національний педагогічний університет ім.Володимира Гнатюка

1.

Семенець Богдан

футбол

 

2.

Дердута Ігор

футбол

 

3.

Медуница Ігор

футбол

 

4.

Курило Ігор

футбол

 

5.

Богданов Віталій

футбол

 

 
Харківська державна ветеринарна академія

1.

Скотаренко Денис

футбол

 

2.

Нурідінов Длавер

футбол

 

3.

Западня Артур

футбол

 

 
Класичний приватний університет

1.

Кравченко Сергій

футбол

 

2.

Данченко Олег

футбол

 

 
Кіровоградський державний педагогічний університет ім.Володимира Винниченка

1.

Загальський Ігор

футбол

 

 
Національний університет імені Т.Г.Шевченко
1.
Довгаленко Юрій
футбол
 

 

вгору