Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Чемпіони та призери ХХVIII Всесвітньої літньої Універсіади-2015

Чемпіони та призери ХХVIII Всесвітньої літньої Універсіади
 
                            Чемпіони
 

№ з/п

Прізвище, ім`я та по батькові

Вид спорту

Назва вищого навчального закладу

 

1.

Фролов Сергій Анатольович

Плавання

800 м. в/с

Запорізький національний університет

 

2.

Верняев Олег Юрійович

Гімнастика спортивна

багатоборство

Національний університет фізичного виховання та спорту України

 

3.

Верняев Олег Юрійовия

Гімнастика спортивна

бруси

Національний університет фізичного виховання та спорту України

 

4.

Довгодько Наталія Вікторівна

Веслування академічне четвірка розпашна

Національний університет фізичного виховання та спорту України

 

5.

Німченко Євгенія Сергіївна

Веслування академічне четвірка розпашна

Херсонський державний університет

 

6.

Верхогляд Дарина Сергіївна

Веслування академічне четвірка розпашна

Херсонський державний університет

 

7.

Ковальова Наталія Миколаївна

Веслування академічне четвірка розпашна

Херсонський державний університет

 

8.

Главан Ігор Костянтинович

Легка атлетика 20 км.Ходьба Команда

Межрегіональна академія управління персоналом МАУП

 

9.

Коваленко Назар Вікторович

Легка атлетика 20 км. Ходьба Команда

Межрегіональна академія управління персоналом МАУП

 

10.

Банзерук Іван Миколайович

Легка атлетика 20 км.Ходьба Команда

Межрегіональна академія управління персоналом МАУП

 

 
 
Срібні призери
 

1.

Канівець  Дмитро Миколайович

Дзюдо 73 кг.

Харківська державна академія фізичної культури

2.

Радівілов Ігор Віталійович

Гімнастика спортивна опорний стрибок

Кам`янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнко

3.

Радівілов Ігор Віталійович

Гімнастика спортивна вправи на кільцях

Кам`янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнко

4.

Верняев Олег Юрійович

Гімнастика спортивна вільні вправи

Національний університет фізичного виховання та спорту України

5.

Платонов Богдан Сергійович

Фехтування шабля команда

Чорноморський державний університет імені Петра Могили

6.

Раскосов Дмитро Олександрович

Фехтування шабля команда

Національний університет фізичного виховання та спорту України

7

Стаценко Євген Олександрович

Фехтування шабля команда

Національний університет фізичного виховання та спорту України

8.

Цап Юрій Олексійович

Фехтування шабля команда

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова

9.

Жарський Валерій Васильович

Фехтування шпага команда

Національний університет фізичного виховання та спорту України

10.

Тараненко Юрій Володимирович

Фехтування шпага команда

Національний університет фізичного виховання та спорту України

11.

Станкевич Володимир Володимирович

Фехтування шпага команда

Національний університет фізичного виховання та спорту України

12.

Сич Ян Дмитрович

Фехтування шпага команда

Харківський національний педагогічний університет імені Григорія Сковороди

13.

Довгодько Наталія Вікторівна

Веслування академічне одиночка

Національний університет фізичного виховання та спорту України

14.

Верхогляд Дарина Сергіївна

Веслування академічне двійка парна

Херсонський державний університет

15.

Німченко Євгенія Сергіївна

Веслування академічне двійка парна

Херсонський державний університет

16.

Хмара Ігор Олександрович

Веслування академічне двійка парна легка вага

Національний університет фізичного виховання та спорту України

17.

Довгодько Іван Вікторович

Веслування академічне вісімка

Національний університет фізичного виховання та спорту України

18.

Надтока Олександр Олександрович

Веслування академічне вісімка

Запорізький державний університет

19.

Міхай Дмитро Валерійович

Веслування академічне вісімка

Херсонський державний університет

20.

Михайлов Андрій Станіславович

Веслування академічне вісімка

Херсонський державний університет

21.

Верестюк Артем Петрович

Веслування академічне вісімка

Херсонський державний університет

22.

Іванов Юрій Ігорович

Веслування академічне вісімка

Національний університет фізичного виховання та спорту України

23.

Бондаренко Антон Валерійович

Веслування академічне вісімка

Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського

24.

Хмара Ігор Олександрович

Веслування академічне вісімка

Національний університет фізичного виховання та спорту України

25.

Нікулін Владислав Іванович

Веслування академічне вісімка

Херсонський державний університет

26.

Фролов Сергій Анатольович

Плавання 1500 м.

Запорізькій національний університет

 
                           
Бронзові призери
 

1.

Верняєв Олег Юрійович

Гімнастика спортивна команда

Національний університет фізичного виховання та спорту України

2.

Радівілов Ігор Віталійович

Гімнастика спортивна команда

Кам`янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

3.

Арсеньєв Віталій віталійович

Гімнастика спортивна команда

Кам`янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

4.

Єрмак Микита Володимирович

Гімнастика спортивна команда

Кам`янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

5.

Окачев Володимир Павлович

Гімнастика спортивна команда

Харківська державна академія фізичної культури

6.

Левіцька Тетяна Олександрівна

Дзюдо 52 кг.

Сумський державний університет

7.

Верняев Олег Юрійович

Гімнастика спортивна опорний стрибок

Національний університет фізичного виховання та спорту України

8.

Верняев Олег Юрійович

Гімнастика спортивна вправи на кільцях

Національний університет фізичного виховання та спорту України

9.

Ілітчук Михайло Ярославович

Дзюдо команда

Тернопільський національний економічний університет

10.

Ядов Богдан Костянтинович

Дзюдо команда

Сумський державний університет

11.

Канівець Дмитро Миколайович

Дзюдо команда

Харківська державна академія фізичної культури

12.

Толкач Денис Геннадійович

Дзюдо команда

Кам`янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

13.

Гуляев Артем Русланович

Дзюдо команда

Харківська державна академія фізичної культури

14.

Панько Федір Васильович

Дзюдо команда

Дніпропетровський державний університет внутрішних справ

15.

Рудник Антон Олександрович

Дзюдо команда

Тернопільський національний економічний університет

16.

Лучин Дмитро Геннадійович

Дзюдо команда

Тернопільський національний економічний університет

вгору